Wpis z mikrobloga

@Unreal6277: Nie taka ciężka ;) pytanie czy wymiana samej karty graficznej coś tu da, czy trzeba fo wszystko hurtem. Do wydania mam tyle ile trzeba ale pragmatyzm (nie gram za dużo) każe mi przemyśleć czy warto wywalić pare tysi żeby grać w jedna grę a potem zrobić przerwę na rok dwa z graniem :|
odpowiedz


@nyo7: Wymagania wymaganiami. Trzeba będzie poczekać, aż gra wyjdzie i wtedy się zobaczy. Może akurat komfortowo pograsz na swoim sprzęcie. A jeśli chciałbyś komfortowo pograć w FHD na ultra to pewnie będziesz się musiał zaopatrzyć w gtx'a 1080/1070 i jakiś dobry procek, ale to tylko moja opinia
@Demonx3: Ja tu jestem po opinie pecetmirków wiec śmiało :) po prostu na tyle zrobiłem research ze wiem że karta graficzna jest do zmiany na bank. Stad wahanie czy tyko karta czy wszystko
@nyo7: Na pewno z nową kartą pójdzie w jakiejś przyzwoitej jakości. Oczywiście wtedy procek i RAM będą bottleneckami, ale dramatu być nie powinno.

Osobiście uważam, że po to istnieją PCty, żeby można było powoli je ulepszać. Na na Twoim miejscu kupiłbym nową grafę i SSD, bo na ten raczej nie wciśniesz systemu i CP. Jakby co nic nie tracisz, oba te elementy możesz przenieść do zupełnie nowego kompa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nyo7: sam upgrade grafiki będzie Ci wystarczył do komfortowego grania. Gdybyś chciał pocisnąć więcej to kwestia tylko znalezienia odpwoednio tanio używanego proca, bo płyta i7 spokojnie pociągnie
@nyo7: Też ciężko mi coś zasugerować, bo ostatniego kompa - niewiele młodszego od Twojego - miałem składanego w lokalnym sklepie, a od tego czasu tylko doszła grafika, RAM, SSD. Ogólnie mam wrażenie, że więcej afer było z morele, ale to może być mylne.