Wpis z mikrobloga

Mireczki, planuję kupić mamie zegarek.
Wolałbym żeby był jak najmniej problematyczny w użyciu, więc myślę że lepiej kwarcowy. Myślałem również nad tym, żeby był szwajcarski i dość wytrzymały.
Dodatkowo mama w przeszłości problem z uczuleniem od zegarka.

Myślę o takiej Doxie, ale jestem przekonany czy będzie bezpieczna pod kątem uczulania.
Ewentualnie czy ktoś miałby jakieś propozycje budżecie takiego zegarka?

#zegarki
BloodDeath94 - Mireczki, planuję kupić mamie zegarek. 
Wolałbym żeby był jak najmnie...

źródło: comment_1603134276RVzBn9FrN5Bs5yLCT2FVAy.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BloodDeath94: Troszkę z innej beczki ale jak ja niedawno rozważałem zegarek dla mamy to się skończyło na sportowej opasce Garmina i mama była zachwycona :) szczególnie rozgryzaniem aplikacji Connect.

Też miała problem z uczuleniem na metale - w tym wypadku po roku ani razu nie było problemu.
  • Odpowiedz
@AllieCaulfield: dzięki chyba się zdecyduję kupić

@YogiYogi: moja mama ma problemy z ogarnięciem technologii, cudem jest że nauczyła się obsługi smartfona w stopniu pozwalającym na zadzwonienie i odebranie telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kefir91: no mi też nie pokazała niestety, oprócz tego że było to tylko w trakcie używania zegarka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BloodDeath94: Moja rada: niech szybko zrobi testy. Mojej zaczęły się problemy z alergią koło sześćdziesiątego roku życia(wcześniej nic), a uczula ją również stal nierdzewna, czy tzw. „chirurgiczna”, która teoretycznie nie ma prawa uczulać. Tylko złoto i srebro(wyłącznie wysokiej próby) może nosić. Dlatego warto sprawdzić.
  • Odpowiedz