Wpis z mikrobloga

User @johnmorra przedstawił jak #teleelevidenie generuje linki do nagrywania. Zrobiłem taki prosty skrypt w pythonie który tworzy takie linki z automatu. Można je wkleić w przeglądarkę i ściągnąć materiał z archiwum na twardy dysk. Proste wpisy.
"data i czas rozpoczęcia nagrania" dd.mm.rrrr hh.mm (koniecznie z kropkami po mm klikamy enter)
"długość nagrywania w minutach" 60 (to dla godzinnego materiału, enter)
"podaj swój token" (tutaj wklejamy swój token z teleelevidenie, enter)

Można na stałe w kod wpisać swój token. Zamieniamy wiersz 24-26:

print('podaj swój token')
token=input()
#token=''

na:

#print('podaj swój token')
#token=input()
token='tutaj wklejamy swój token pomiędzy apostrofy'

"program tv jaki chcesz nagrać" (tutaj wpisujemy program w formacie jak w przykładach, enter)

Skrypt generuje link który należy skopiować do download menedżera lub po prostu do przegladarki. Skrypt kopiujemy z skrypt, wklejamy w notatnik i zapisujemy z rozszerzeniem .py. Byłem wstanie sprawdzić nagrywanie z tych programów które są w przykładach. Jak ktoś chce nagrać materiał z innych programów i wie na którym serwerze ten program jest może dopisać do kodu. Jak ktoś będzie potrzebował jakiś program to postaram się dopisać. Czas jest w UTC to znaczy że trzeba odjąć godzinę np "1z10" jest o 18.55 to wpisujemy 17.55. Jeszcze dodam że jak ktoś nie może uruchomić skryptu to musi ściągnąć interpreter python. Kod pewnie można zrobić lepiej, ale ja tak amatorsko.
#iptv
  • 25
Witam. Skrypt niestety przestaje działać już na niektórych kanałach na takich jak na przykład TV4, ATM rozrywka i tak dalej. Zamiast generować linki, skrypt się zamyka. Jeśli ktoś by miał jakąś wersję poprawioną, prosiłbym o podzielenie się tutaj lub na PW, ponieważ są tu kasowane często komentarze.