Wpis z mikrobloga

Hej motocyklowe Mirki z #krakow i okolic, czy jest jakaś strona na fejsie, kanał na youtube, gazeta bądź dowolne inne źródło które informuje o zbliżających się zlotach, targach i innych wydarzeniach dotyczących #motocykle ?

Mogą być zarówno prezentacje Junaków i innych #motocykle125 jak i zloty wielkich cruiserów czy przejazdy ścigawek.
Chodzi mi o to, żebym w miarę na bieżąco wiedział o różnych wydarzeniach i raz na jakiś czas jak akurat będę miał trochę wolną chwilę podjechać sobie, pogadać z ludźmi, podjarać się cudzymi sprzętami albo nawet wskoczyć na swojego małego chopperka i pojechać po mieście/powiecie/województwie ;)

Chodzi mi o to, żeby pominąć jakieś spamerskie strony, wrzucające co 10 minut artykuły nastawione na kliknięcia i lajki, a raczej skupić się na obserwowaniu eventów, zdarzeń i tym podobnych ciekawostek - czyli nie tylko same motocykle, ale też to, co dzieje się dookoła nich ;)

Niestety kompletnie nie znam się na społeczności motocyklowej w Małopolsce, do tego mam tylko 125cc, więc pewnie nie poszaleję na nocnym przelocie litrówek po obwodnicy, ale chciałbym po prostu spędzić trochę ciesząc oko motocyklami.

Ktoś coś poleci?

#motoryzacja #motocykle #bojowka125cc
  • 6