Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#krwiodawstwo #zdrowie
Mam pytanie, bo w sumie nie mam się do kogo zwrócić.
Wczoraj byłem spuścić trochę z siebie krwi i zawsze po tym mam problem ze snem.
Wczoraj wstałem miedzy 9-10 poszedłem oddać krew i jak zwykle nie mogłem spać. Poszedłem na drzemkę o 8 do 10 i tak do tej pory nie chce mi się spać, dodatkowo czuje się jak bym wziął substancję psychoaktywną i jestem bardzo pobudzony [oczywiście dziś nic nie ruszałem].
Czy ktoś kto oddaje krew miał podobny problem, bo jutro w pracy będę jak zombie, bo znów wyspany.
PS wczoraj wypiłem ok 300 gr wódki z wodą z aloesem [taki lekki drink 3 części wódki, dwie części wody] nie wiem czy to coś zmienia, ale zawsze po donacji muszę się napić alkoholu. Taka mała tradycja i mile wspomnienia.
miłego dnia życzę.
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masieg: widziałem ten wpis juz wczoraj ale na prawdę nie mam pojęcia jak pomóc lub doradzić.
Co do substancji psychoaktywnych... piszesz, że dziś nic nie ruszałeś. A ogólnie coś bierzesz????
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
PS wczoraj wypiłem ok 300 gr wódki z wodą z aloesem [taki lekki drink 3 części wódki, dwie części wody] nie wiem czy to coś zmienia


@masieg: xD odstaw alko chłopie i sprawdz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rawilson: to nie będzie miało az takiego wpływu..
@masieg: kazdy organizm reaguje inaczej. Moze warto porozmawiac o tym z lekarzem rodzinnym albo tym z rckik. Najwyzej stosowac jakis srodek nasenny czy coś