Wpis z mikrobloga

Poprawiona, ulepszona wersja mojej animacji znanego i lubianego młyna wodnego w 4K! jako animowana tapeta na pulpit! dostępna za free na Steam Wallpaper Engine TUTAJ
Czy poniedziałek z młynem wodnym był kiedykolwiek lepszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Mój instagram: TUTAJ

W ramach podziękowania i wsparcia, można rzucić mi napiwek na kawę TUTAJ ale plusik też jest spoko ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#heroes3 #vvit0stwosz #gry #animacja #cinema4d #pcmasterrace #chwalesie
@anoysath nie jestem pewien czy #poniedzialkowymlynwodny to Twój autorski tag więc wybacz użycie, ale kiedy to robię, wiedz, że coś się dzieje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
vvit0 - Poprawiona, ulepszona wersja mojej animacji znanego i lubianego młyna wodnego...

źródło: comment_1603091538FJcy2neTjalYESACzMghCj.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vvit0: A możesz powiedzieć jak to sobie ustawić? Zasubskrybowałem już, nawet nagrodę dałem, ale ani nie mogę dać kciuka w górę, bo wyskakuje mi błąd, że nie mam uprawnień, bo nie mam danej gry w bibliotece (xD), ani nie wiem gdzie mogę to ustawić na tapetkę, jestem mało ogarnięty w steamie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Sauron_Wladca_Ciemnosci: Też miałem z tym problem żeby ustawić czyjąś tapetkę (bo swoje własne ustawia się nieco inaczej), więc polecam poszukac na youtube jakiegos tutka „krok po kroku” ()
  • Odpowiedz
@Sauron_Wladca_Ciemnosci: to na szczęście tylko parenaście złociszy ¯\_(ツ)_/¯
Żeby nie było - nie mam nic z "naganiania" na WE, po prostu nie znam innej appki, dzięki której można ustawiać filmiki jako tapeta i łatwo je udostępniać
  • Odpowiedz
@vvit0: uhh jestem poprostu podirytowany, bo poświęciłem 20 min i dalej nie mam tego cuda na pulpicie, ide kupić wallpaper engine może pomoże
  • Odpowiedz
@vvit0: sam WALLPAPER ENGINE jest bardzo intuicyjny, po prostu jako laik widzący na Twojego linka widzę "subscribe to download", klikam subscribe i nic się nie dzieje, zaczynam szukać pomocy w google a tam same podpowiedzi do modów
  • Odpowiedz
@vvit0: Całkiem spoko, uistawiłem sobie i w 1440p śmiga ładnie. Szkoda tylko że jak na nocne tło jest bardo jasne i wypala oczy przy jasnosci 0% ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale trudno byloby chyba o ciemniejsze tlo. 9/10!

Co mnie jednak osobiscie irytuje to wrzucony bezporednio na srodek animacji logo jakiejs aplikacji i nick. Moglo to byc gdzies np. w rogu tak subtelnie mala czcionka.
  • Odpowiedz
@GinTonik: niestety tylko na Wallpaper Engine, tworzenie każdej pracy w wersji pod każde urządzenie/format itd to katorżnicza praca, na którą nie mam czasu
  • Odpowiedz