Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dla wszystkich co pytaja sie jak tam mireczki w dobie coronakryzysu, jak sie czuja foliarze ze sluzba zdrowia upada... Wiem jak sie czujecie i mam tylko jedno slowo :)

Cassandrafreude - The bitter pleasure of things going wrong in exactly the way you predicted, but no one believed you when it could have made a difference.

Ja mam ubaw po pachy od paru miesiecy. Jak tylko na fb jakiemus foliarzowi zachoruje ktos z rodziny to postuje mu 1x dziennie screenshot jakiejs jego wypowiedzi . Tak raz dziennie az mnie nie zablokuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewentualnie wrzuce ponownie jego zdjecie jak nosi maseczke na brodzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem tym znienawidzonym kolega z liceum co mowil "i co? mialem racje nie?". Powiadam - nie ma lepszej rozrywki

Teraz tylko czekam az nie bedzie pieniedzy na 500+ i bede wklejac podobne rzeczy na ich twarzosciany. A jak zmiany klimatyczne dupna zasoby wody pitnej to juz w ogole - ekstaza!

Pozdrawiam goraco z zagranicy! Jezeli pytacie sie czy nie przejmuje sie o swoich rodzicow - ojca nie znam a matka umarla 5 lat temu.

#oswiadczenie #sluzbazdrowia #koronawirus #bekazpisu #takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8c5982605297c54a62ce34
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dla wszystkich co pytaja sie jak ta...

źródło: comment_1603033640s75yAaEaX9Sc8SetOJutOY.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@korf1: nie chce sobie psuć opini, co dodatkowo świadczy o jego inteligencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szlachetny i czujny ma prawo w czyjejś zgryzocie swoje nagrody odbierać
  • Odpowiedz