Wpis z mikrobloga

obejrzałem walkę dwa razy, dałbym Gamrotowi decyzje, bo był celniejszy i jeszcze obalał, ale jak szybko pękł balonik to chyba nikt się tego nie spodziewał
Gamrot zawalczył w swoim stylu, w stójce jest on po prostu waciakiem totalnym i niczym nie wyróżniającym się zawodnikiem choć moim zdaniem był celniejszy niż Kutateladze, który oprócz kopnięć niewiele robił. Świetne zapasy Gamrota też został zweryfikowane, a najgorsza to była kontrola w parterze. Udało mu się Kutateladze parę razy obalić, ale ten praktycznie za każdym razem bez problemu wstawał. Polscy fani już pewnie sobie wyobrażali walkę z Khabibem lub zawodnikami TOP10, sam Gamrot mówił, że liczył na kogoś mocniejszego, a taka prawda, że top10 to każdy go tam morduje. Narożnik Gamrota to jak widziałem to był Borys, nie wiem co on mu tam doradzał, ale nie było żadnej zmiany planu walki.
Z szumnych zapowiedzi wyszła przegrana z przeciętnym zawodnikiem, ale chociaż nie będzie już tych wpisów Gamrot o pas UFC. W sumie to z Polaków, którzy nie zostali zweryfikowani to chyba Chińczyk tylko został i już nie ma kogo nawet do tego UFC wysyłać.
co do reszty gali to mnie nie zachwyciła, oby ta w następnym tygodniu była lepsza

#ksw #mma
#ufc
  • 7
@UFC_Jest_W_Dupie: najlepsze jest to, ze top 10 lekkiej jest tak dobre, ze sam fakt dotarcia tam juz jest calkiem sporym sukcesem :D kutateladze wstawal, ale jak zreszta DC zauwazyl strasznie panikowal sprowadzony do parteru, mozna dodac to, ze raczej byl silniejszt niz gamrot + rowne nerwy Gamera i to troche moim zdaniem tlumaczy, czemu tak to wygladalo. To nie byla zla walka, to nawet debiut byl niezly, pomimo przegranej. Zyczyc mu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Undisputed_: no u niego w głowie już jest. Chyba że zetnie mięśnie i zejdzie do piórkowej, bo już teraz podobno przez ścinanie wody z masy ciała na ważenie go żołądek na walce bolał, to może wtedy coś. Kutanaladze jest taki se. Jakby dostał strikera pokroju fergusona to by go oiom czekał
@MKULTRA: myślę, że jak człowiek dociera do UFC to jednak baniak ma mocniejszy, niż stwierdzenie po kiepskim starcie, ze to już koniec, ale nie wiem, nie znam gościa. Piorkowa te jest nabita, Gamrot musi po prostu #!$%@? :D
@Undisputed_: no musi #!$%@?ć, ale przedewszystkim musi zmienić nastawienie i się przed samym sobą przyznać, że w KSW dostawał samych ogórów. Kim jest #!$%@? Parke? Patrzę na top 20 w lightweight w UFC, to od każdego praktycznie by w #!$%@? dostał