Wpis z mikrobloga

@obligatoryjnie: Zaczęło się od takiego lekkiego osłabienia około czwartku/piątku. W nocy z soboty na niedzielę 39stopni, następne spadała temp. Wszedł ból głowy szczególnie czoło nad oczami, całe dwa dni. W miedzyczasie jakis lekki kaszel i gardlo, bardzo sporadycznie i nieregularnie. Stracilem sporo węch i smak, na jakies 2-3dni, ale jak potrawa była przesolona to czułem :D objawy już minęły, został słaby ucisk w klatce i dwa tyg wolnego licząc od jutra
  • Odpowiedz
@obligatoryjnie: W sobote złapałem koronke od koleżanki w środę wieczorem zaczęły się obajwy, niesamowity ból mięsni i stawów(musiałem wziąć nurofen bo nie dałbym rady). Rano w czwartek, znów to samo ale z gorączką 38, zmęczenie i bardzo duże otępienie. Później doszedł kaszel. Przez kilka dni chyba do czwartku cały czas brałem przeciwbólowe te mocniejsze jak nimesil. W sobote zaczęły się problemy z węchem i smakiem ,całkowicie zatraciłem go w poniedziałek. Smak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a wiadomo jakie szkody może spowodować wirus gdy się już go przejdzie?

@obligatoryjnie: no tu właśnie jest niedobrze. Nie jest to jakos przebadane ale lekarze sie wypowiadają, ze obserwują znaczne zmiany w płucach nawet u bezobjawowcow.
  • Odpowiedz