Wpis z mikrobloga

@Klaudia-POLSKA-Czerniewicz: Na szczęście jestem jeszcze pasożytem studenciakiem z nauczaniem zdalnym a ostatnio z niebieskim zrobiliśmy wielkie zapasy na wszelki wypadek XD Teraz jak masz kwarantannę to do MOPSu możesz zadzwonić i ci przywiozą żarcie albo Tesco online i zostawienie zakupów pod drzwiami np
  • Odpowiedz
@Klaudia-POLSKA-Czerniewicz: no ja też nie wiem czy zgłaszać bo bezpośredniego kontaktu ze stwierdzonym pozytywem nie miałam, tylko z osobą która ten kontakt z inną osobą miała, będę po prostu teraz siedzieć i nie wychodzić, ale no na szczęście jestem odpowiedzialna tylko za siebie, wiec rozumiem rozterki ludzi którzy np mają zwierzęta czy nie ma kto im śmieci wyrzucić
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wioseneczka: też tak miałem, już dwa razy w tym roku. Za pierwszym to hasałem na lekach po weselach, a za drugim to by mnie na widłach w takim stanie wynieśli z tego wesela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wioseneczka Ja miałem przez 3dni gorączkę do 38 i ból gardła. Potem przyszedł ból głowy, po bolu głowy, delikatny ucisk w klatce i tak się to ciągnie od 2 tygodni xd Kaszel lekki oczywiście cały czas.
  • Odpowiedz