Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

The Astor + Banks Fortitude
Microbrand z Chicago USA

38.5mm koperta
Grubość 11.9mm (mogłoby być trochę mniej bo w srodku Miyota 9015 pozwoliłaby na to)
Lug to lug: 46mm
Super-LumiNova C3 X1
WR: 200m
Szkło : szafir

Ceny od 525$

Dostępny w kilku kolorach... Co ważne, w każdym datownik w kolorze tarczy. Można ładnie zrobić ?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://astorandbanks.com/

#zegarki #zegarkiboners #modameska #nowosci
AllieCaulfield - @AllieCaulfield:

The Astor + Banks Fortitude 
Microbrand z Chica...

źródło: comment_1602954144PPbnZiuWxv0oH2xTCO5uox.jpg

Pobierz
  • 16
@AllieCaulfield: Fajny mint dial. Ostatnio kupiłem microbrand z usa - #traska model Freediver w kolorze mint i się trochę zraziłem do tych amerykańskich microbrandów, które wyrastają jak grzyby po deszczu, bo zegarek miał krzywo przyczepione indykatory godzin. Przyszedł do mnie nie z USA, tylko prosto z fabryki w Chinach... :o
@AllieCaulfield: Nie mam problemu z tym, że ich zegarki są robione w Chinach, bo nawet szwajcarskie brandy mają tam wykonywane części. Nie o to akurat w tym wszystkim chodzi, bo zegarek serio fajny. Za $400 + $100 podatku dostałem unikalny mint dial, kopertę i bransoletę pokrytą czymś co sprawia, że się nie da ich zarysować, ceramiczny bezel pokryty niebieską lumą. Bardzo się cieszyłem z zakupu, ale rozpakowałem i się okazuje, że
@wutermelon: czyli zwrócili Ci kasę i zostałeś z tym zegarkiem?? Nie napisałeś że chciałbyś inny egzemplarz?? I żeby oni a płacili VAT?? Dali Ci jakieś pole do manewru czy poprostu zadecydowali że rozwiążą to w ten sposób (??) dziwne to kurka.
@AllieCaulfield: Nie jestem osobą, która kręci gównoburze bez powodu. Mankamenty zegarka widać o Jodyego na kanale, krzywy indeks na godzinie 6, tylko to był chyba prototyp. Myślę, że każdy zainteresowany najpierw robi research i trafi m.in. na tę recenzję. Raz miałem podobną sytuację i procedura zwrotu kasy przebiegła tak samo, więc nie mam jakiegoś wielkiego żalu o to.
@Ferengi: different strokes for different folks :) ja lubię mieć datownik (uważam to za najlepszą i najbardziej przydatna komplikację) i lubię jak ładnie gra z całością.

@wutermelon: czy ja wiem czy to jest takie bez powodu. To nie są bulki w sklepie tylko zegarek za około 2,5k(??)
Ale to oczywiście zależy od człowieka. Niektórzy potrafią żyć np z Seiko i tym ze coś się nie zgrywa, niektórzy od razu wymię
@AllieCaulfield: Ja też lubię datownik, co więcej to dla mnie dla mnie podstawa w zegarku codziennym bo ciągle z tej funkcji korzystam. Dlatego lubię kontrast bo musi się wyróżniać, ale wolę datownik bez dnia tygodnia. Bez datownika to jedynie zegarek okazyjny, bardziej elegancki.