Wpis z mikrobloga

@Niles: Pytałem się znajomej co pracuje w szpitalu jak to jest wykonywać najtrudniejszy i najbardziej odpowiedzialny zawod na świecie. Odpowiedziała:

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Niles: Na weekendy widać na parkingach zmęczonych bohaterów którzy byli tak strudzeni że nawet do kabiny nie byli w stanie dojść tylko padli pod naczepami.
  • Odpowiedz
Pytałem się znajomej co pracuje w szpitalu jak to jest wykonywać najtrudniejszy i najbardziej odpowiedzialny zawod na świecie. Odpowiedziała:

Nie wiem. Nigdy nie srałam do kuwety.


@Kalwi:
  • Odpowiedz
@fishery: nerwy nerwy nerwy. i całe dnie sam w budzie. jedni sobie radzą, inni szukają wspomagacza by się zrelaksować, odpocząć. Ale beka, co nie?

jak jeździłem na budowach, to tygodniami w pracy po 12h dziennie i też tych godzin się zbierało. W upale, hałasie, wibracjach i kurzu. Pół biedy jak z dala od toksycznych ludzi. No ale ja tylko wymuszałem i brudziłem drogę
Tachograf pozwala 3 x w tygodniu pracować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@totalski: Oczywiście że beka. Mało to jest stresujących zawodów i jakoś nikt nie leży zarzygany na widoku publicznym? Poza tym zwykły RIGCCZ. Sam zresztą kiedyś zadzwoniłem po Bundespolizei aby pozbierali "zwłoki" z parkingu... I to nie ze zwykłej polskiej złośliwości. Wynikało to z faktu że lato, słoneczko wysoko, już mocno grzało a osi dżentelmeni dalej we własnych szczynach leżeli.
  • Odpowiedz