Wpis z mikrobloga

@vieniasn: a kto Cię zmusza płacić 240 zł rocznie? Nigdy tyle za plusa nie zapłaciłem. Na promocjach jest po 168 zł, 15 zł na miesiąc ¯\_(ツ)_/¯ typowy polaczek, pani redaktor kazali podpisać, nie przeczytaliśmy i teraz trzeba płacić. Średnio mnie interesuje ile grasz w roku, jak kupiłeś konsolę to trzeba było być świadomym kosztów, które za tym idą, a nie teraz narzekasz, że musisz płacić za online. Ha tfu na takich,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cinkito: i akurat jak mi się zachce grać to poczekam pół roku na promocję
typowy consoomer idź podziękuj korporacji i spytaj czy możesz dać im więcej
i nie narzekam bo od roku lekko nie gram online i ten problem mnie nie dotyczy
@vieniasn: kup sobie plusa na Turcję, Azję czy inne Stany, można wyrwać taniej. Nie mam nawet jakoś bardzo nic przeciw takiemu kombinowaniu, ale te triale to była zwykła januszerka. I nie chodzi o dawanie czegoś korporacji, tu chodzi o zwykłą świadomość konsumencką. Jak się coś kupuje to trzeba wiedzieć jakie są warunki korzystania. Skoro Cię boli dupa o ten płatny online to po co kupiłeś konsolę i czemu nie grasz na
@vieniasn: ale jakim nam? Kto powiedział, że ja z czegoś takiego korzystam? To była propozycja dla Ciebie jak Cię 37 zł za miesiąc albo 168 zł za rok boli. I ponownie pytam, czemu nie grasz na PC skoro Cię boli online na konsoli?