Wpis z mikrobloga

@toporek1234: Kto taki? Bo nawet Bosak miał maseczkę i powiedział, że przy takiej sytuacji trzeba mieć maseczkę. Jest jeszcze gdzieś relacja? Bo Onet widziałem, że zakończył
  • Odpowiedz
@kubrod0088: @toporek1234: Przecież on jasno mówi, że jego morda to jego narzędzie pracy i na mównicy jak jest 16 osób na sali a on sam przed mikrofonem to normalne że mordę ma odsłoniętą. Wy jesteście szurami że wymyślacie jakieś bzdury na jego temat zamiast podejść logicznie.
  • Odpowiedz
@kubrod0088: To teraz przekomarzanie szur szur, kto potrafi głośniej powiedzieć szur? xD
Ja uargumentowałem dlaczego gadasz bzdury, a ty w odpowiedzi się tylko zesrałeś o teoriach spiskowych.

Trochę pokazuje twoją logikę "nie lubię go == szur === na pewno nie może pisać logicznie" takie twoje upośledzone wnioskowanie. Ale to tylko jakiś wykopek. xD
  • Odpowiedz
@Pieniek1991:

A nie jest czasem tak, że w tłoku zwykłe szmaciane maski niewiele dają? Mimo tych masek i tak trzeba zachowywać odległość.


Ciężko o empiryczne dane, nie mamy reprezentatywnej populacji gdzie ludzie żyją jak kiedyś, ale noszą maseczki. Jednak z badania na chomikach przeprowadzone na Uniwersytecie w Hong Kongu sugerują, że maseczki nawet w przypadku normalnego poruszania się pomagają.

Although scientists can’t control many confounding variables in human populations, they can
  • Odpowiedz
Ale mam bekę z szurów co krytykują protestujących bo są w maseczkach xDDDD

Wielki szok, bo właściciele fitnessów nie są szurami i w zgromadzeniach w takim ścisku zachowują się rozsądnie.

Gardzę tymi idiotami


@toporek1234: czekaj xD
Na siłowni nie ma ścisku?
  • Odpowiedz
@toporek1234: Mam dokładnie takie same przemyślenia. Aż smutno się robi patrząc na to wszystko. "Rząd" z dnia na dzień rozpieprza branżę. Co robi opozycja? PO o kolejnym pomyśle tworzenia wspólnego ugrupowania, które ma łączyć i być przeciwko PiS, no bo dostanie się do żłobu to najważniejsza sprawa, co tam branża fitness. Co robi Razem? Płacze nad tym, że kobiety nie mają wyboru i nie mogą zrobić skrobanki. PSL milczy, Kukizy chyba
  • Odpowiedz