Wpis z mikrobloga

Vallhala zapowiada się na jedna z najsłabszych odsłon serii od czasu syndicate. Tu opinia ogarniętego kolesia, który grał ponad 5h. W skrócie jakie wady?
-Nijaka, nieangażująca fabuła ( po pewnym czasie kompletnie Cie już nie interesuje)
-Prosty, nudny głowny bohater (typ bohatera-koksa)
-słaba grafika (zwłaszcza w dialogach)
-fatalne animacje
-mnóstwo bugów
-nudne dialogi bez polotu
-powtarzalna rozgrywka

#assassinscreed #ps4 #ps5 #xbox #assassinscreedvalhalla #pcmasterrace
  • 28
@nofink: Nie czaję czemu słaba część to Syndicate. Dużo gorsze dla mnie było Unity, strasznie nieintuicyjne, słabe fabularnie i nijakie. Do tego grona można dołączyć jeszcze ACIII i Liberation.

Syndicate na ich tle wypada naprawdę fajnie
@nofink: Ja AC najbardziej kochałem za bardzo fajne rozwiązania, świetne miasta w trylogii Ezio. Kochałem biegać po Florencji i wdrapywać się na ikoniczne zabytki czy też bieganie po Rzymie. Umieszczanie ciekawych postaci historycznych w fabule jak Leonardo. Lubiłem też bardzo Black Flag za ten otwarty świat z bitwami morskimi, które były świetne czy też Unity, które pomimo masy błędów dawało poczucie, że gra się w grę nextgenową pod wieloma względami. Chcę
@nofink: Przecież powtarzalna rozgrywka to jest cecha każdej gry z tej seri XDD tak samo nudne dialogi pewnie sprzeda sie swietnie bo to jest czego oczekuja fani jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nofink: AC są fajne jak sie ma 16 lat i sie zaczyna grać w gierki później to jest takie nudne że ja #!$%@?, z tych nowszych to trochę pograłem w tego w egipcie i nudą wieje ze hej