Wpis z mikrobloga

@fastnbulbous: mamy z lekarzem cel, żeby je poprawić. Nie widzę jeszcze satysfakcjonujácej zmiany, powodem może być stres spowodowany wydarzeniami z ostatnich miesiecy. Jeśli chodzi o seks, to cały czas próbuję. Potrzebuję chyba więcej czasu. Zobaczymy, jak lek zadziała, bo escitalopram zabrał mi chęć do seksu jak nic innego... Czas na reanimację. xD

Badania wskazują na to, że bupropion wspomaga wzrost libido. Mam nadzieję, że wkrótce zaczniesz odczuwać w tej sferze więcej
  • Odpowiedz
@Sulamitka: czyli rozumiem ze masz zepsute libido po ssri ktore nie naprawilo sie po odstawieniu leku tak? wiem o bupropionie bo sam slyszalem o jego magicznych wlasciwosciach na te sprawki roznorakie i tak sie przypadkiem zlozylo ze ostatnim czasem moj doktorek psychiatra przepisal mi ow lek na depresje wiec moze przy okazji uda mi sie naprawic sobie libido ktore tez jest niskie po ssri-terapii sprzed kilku lat ale nie moge sie
  • Odpowiedz
@fastnbulbous: Dobrze rozumiesz. Libido spadlo mi zauważalnie po tym właśnie leku. W ciągu trzech lat odstawiłam leki tylko na jakieś pół roku, a tak to cały czas biorę, testuję różne na sobie, uboki niefajne wystapily tylko dwa razy od razu. Część ssri fajnie działała, bez drastycznego wpływu na libido, ale działanie antydepresyjne się zatrzymało po jakimś czasie, więc trzeba było zmieniać.

To kolejna zmiana. Nie buntuję się, bo jestem chora i
  • Odpowiedz
@fastnbulbous: kończę drugie opakowanie, czuje się super, w okresie płodnym mialam ochotę cały czas 10/10 Teraz, w niepłodności mam umiarkowana 6/10 (mówimy tu o bazie na wstępie:P), ale mam (͡° ͡°) niebieski coraz częściej okazuje zaskoczenie. XD zacząłeś już brać? dawaj!!! Jestem ciekawa rezultatów u Ciebie. :D
  • Odpowiedz