Wpis z mikrobloga

@Patres: Nic Ci to nie da. To test na przeciwciała. Testowane na sobie z potwierdzonym wymazem. Po przebyciu choroby, owszem. Ale nie na początku gdy organizm nie zdążył wyprodukować przeciwciał
@lordnelson: Nie robiłem już testu na przeciwciała po kwarantannie ale po 5 dniach od objawów był negatywny. Po kolejnych dwóch dniach miałem genetyczny który był pozytywny. Utrata smaku jest następstwem utraty węchu. Więc nie jest możliwa utrata smaku bez utraty węchu. Utrata smaku nie polega do końca na totalnej utracie tylko czuje się „smaki języka” słodki, słony, kwaśny, gorzki. I dla mnie były to smaki skrajne które czułem. Węchu nie miałem
Pobierz Qql3l3 - @lordnelson: Nie robiłem już testu na przeciwciała po kwarantannie ale po 5 ...
źródło: comment_1602872012vltA1E18eQE8y399GSyCeL.jpg
@Qql3l3: gdzie kupowałeś taki test? Z ciekawości bym zrobił ale niespecjalnie mam ochotę robić go oficjalnie bo w tym kraju to czasem sanepid gorszy niż COVID
Zawsze co roku jak jestem przeziebiony to tracę smak i węch na kilka dni, a teraz z tego powodu trzeba się badać? Nie wpadajmy w paranoję, musiałbyś mieć jeszcze duszności i gorączkę żeby mieć szanse covida.