Wpis z mikrobloga

@Burza92: W sumie nic dziwnego, imprezowy Radom już dawno się przeniósł w inne części miasta.

W sumie ciekaw jestem czy się Alibi utrzyma. Całą szkołę średnią tam spędziłem, szkoda byłoby jakby i oni się zamknęli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Raum: Rosa padła w marcu ale dzięki temu zyskał Split, teraz tylko podbije bo i pivovaria ostatnimi czasy kuleje - m.in widać po osobach wpuszczanych na weekendach. Imprezowy Radom to trochę jak oksymoron ;) Nie mniej jednak trochę przykro. Dawno nie byłem na Marie Curie ale jak pamiętam raczej sali do tańczenia tam nie było i nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Raum: Kiedyś wiozłem gościa na blabla który jest barmanem(ok. roku temu) i opowiadał że był na rozmowie w Krafcie na kierownika baru czy stanowisko z tym związane, jak przeszli do stawki i usłyszał 12zł to podziękował. Refleksje pozostawiam już Tobie ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lolenson1888: Podobną plotkę słyszałem o saunach, że znakiem jest pocieranie sobie rąķ jakby było 'zimno'. Nie mniej jednak mam filtr na takie rzeczy. Co do samych lat działalności to przyznam Ci rację. Mam nadzieję, że nie postawią tam kolejnej biedronki.
@Burza92: zaraz jak to otworzyli to nawet TVN przyjechał i kręcili jakiś gunwo program „co za noc” gdzie pokazywali najlepsze kluby w Polsce. Wszystkie ówczesne co bardziej luksusowe Karyny musiały tam wtedy być. Wpuszczali chyba od 23 roku życia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mitatuyo: To samo pomyślałem, jak zobaczyłem ten konkurs i reakcje na zapach w pokoju od tych butów. Nie wspominając o stroju tego mężczyzny :D ...albo wywiadzie z dj