Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@xDrope: @sabusro: @AllieCaulfield: potwierdzam, kupiłem za pośrednictwem eBay ze sklepu Uncleseiko (użytkownik ebay o tej samej nazwie). Bransoleta jest pierwsza klasa. Idealnie pasuje do tego zegarka wyglądem, jest chyba z 3x lżejsza od oryginalnej, idealnie dopasowuje się do nadgarstka. Bardzo wygodna. Na zapięciu jest mikroregulacja (6 dziurek). Jest tak wygodna że zapominam że mam zegarek na ręku i zdarza mi się z nim zasnąć. Żona nie omieszkała zauważyć że
@badtorro: Dzięki wielkie :D, solidność/jakość wykonania ma lepszą niż ta od kompletu? Miałeś możliwość sprawdzić czy ta sama bransoleta pasuje do np SARBa/SKXa?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xDrope: fajna ta nowa piąteczka. Jedyna rzecz której w niej nie lubię, to ten wewnętrzny bezel. Bransolety Geckota, ale póki co nie ma nic w promocji i one na pewno nie będą dopasowane do koperty. Ale polecam ze wszystkich sił...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xDrope: zdecydowanie lepsza jest niż oryginalna, w ogóle nie ma porównania. Oryginalnej nigdy nie dopasowałem idealnie, zawsze była za ciasna lub za luźna. No i ciężka. Nie miałem okazji mierzyć do innych zegarków. Jestem zegarkowym nowicjuszem