Wpis z mikrobloga

2019: zrobimy wam strefę płatnego parkowania ale nie przejmujcie się, mieszkańcy za symboliczną opłatą będą mogli parkować
2020: dobra, dawać nam tu 100 zł/m-c za parkowanie!

Albo te argumenty.
"chcesz mieszkać w centrum to musisz bulić" no nie do końca, do centrum mam ponad 2 km w linii prostej
"ta opłata to kolejny sposób na walkę ze smogiem" z tego co wiem zaparkowany samochód nie generuje smogu
"miejsce na prywatnych parkingach są 2-3 droższe" tak, gwarantowane indywidualne miejsca, do których postronni nie mają dostępu, a nie zapewnienie rozrywki w postaci 3 kółek po osiedlu w poszukiwaniu miejsca. A w nocy przyjdzie patus i porysuje drzwi bo mu się będzie nudziło.

#warszawa #wola #praga #sppn
polnygroszek - 2019: zrobimy wam strefę płatnego parkowania ale nie przejmujcie się, ...

źródło: comment_1602828003GAPsHjWBu6MfhS8JmwwttN.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
i jeszcze jedno:
"do niektórych lokali jest przypisane nawet po kilkanaście pojazdów" świetnie, zróbmy 40-krotną podwyżkę za drugi pojazd.

W efekcie dostaliśmy:
1. ulice ograniczone do jednego kierunku, przez co trzeba wsżedzie jeździć naokoło
2. trawniki i chodniki osiedlowe jeszcze bardziej pozastawiane bo tam SPPN nie obowiązuje
3. wieczorem nadal brak miejsc bo dziwnym okazało się, że na noc parkują mieszkańcy a nie mityczni przyjezdni
  • Odpowiedz
@polnygroszek: mam złe wieści - niedługo za pierwszy samochód też będziesz bulić, a jeśli nie spełniasz EURO5 to nie wjedziesz do SPP, pierwsza godzina skoczy do 6zł i #!$%@? wie co jeszcze wymyślą. To tak już na zapas ci pisze żebyś przygotował się na żale
  • Odpowiedz
@polnygroszek: Rok temu nikt nie spodziewał się, że będzie np. Covid. Miasto musi reagować i to normalne. Z tego co się orientuję chodzi o abonament na drugi i wiecej samochodów. Jeśli 2km od centrum potrzebujesz mieć 2 samochody, to w dużym mieście to luksus. Dlaczego wszyscy mamy składać się na to, żebyś mógł je tanio parkować?
  • Odpowiedz
@zaxcer: Sam mam dwa auta. Jedno na miejscu za które zapłaciłem na woli 30k. Drugie zaraz sprzedaję bo nie stać mnie na utrzymanie dwóch auta w Warszawie. Proste decyzję. Nie płacze w internecie, że Warszawa każe mi płacić za moja wygodę.
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666: obecna polityka ZDM w momencie kiedy Warszawa nie ma obwodnicy, mamy ledwo 2 protezy metra i #!$%@? zbiorkom w szycie zachorowań na covid to jawne ... więc serio nie interesuje mnie czy Ciebie stać czy nie bo to nie mój problem. Mnie interesuje irracjonalność kolejnych decyzji tych debili, bo teraz to a nie wiem co będzie następne. Zwężenie na Grota?
  • Odpowiedz
@zaxcer: obecna polityka Orlenu w momencie kiedy Warszawa nie ma obwodnicy, mamy ledwo 2 protezy metra i #!$%@? zbiorkom w szycie zachorowań na covid to jawne ... więc serio nie interesuje mnie czy Ciebie stać czy nie bo to nie mój problem. Mnie interesuje irracjonalność kolejnych decyzji tych debili, bo teraz olej po 4,52 a nie wiem co będzie następne. Ropa po 5zł za litr? DOMAGAM SIĘ OBNIŻENIA CEN PALIW!!!
  • Odpowiedz