Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#tradzik #aknenormin #izotek
Hej. Byłem u dermatologa który odrazu zrobił mi badania krwi, badania wyszły dobrze i przepisał mi aknenormin 20mg na dzień. I tutaj mam pytanko. Czytałem że bierzecie po 30-40mg dziennie. Jest to ustosunkowane waga czy bardziej nasileniem trądziku? Dodam że twarz mam w miarę ładna tylko czoło mam tłuste. Na plecach mam największy problem ale też nie taki że mam 200 pryszczy tylko około 3 duże na tydzień.
M83_ - #tradzik #aknenormin #izotek
Hej. Byłem u dermatologa który odrazu zrobił mi b...

źródło: comment_1602824963RJWCOLCYbDoKLeqMSKQew6.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@M83_: przeważnie zaczyna się od takiej mniejszej dawki, żeby zobaczyć jak organizm zareaguje. Jeżeli będzie ok, to lekarz prowadzący pewnie zwiększy dawkę. Powinieneś docelowo przyjąć 120-150 mg / kg, żeby była jak najmniejsza szansa na nawrót.
Ciekawe, że od razu wleciał izotek skoro twarz masz spoko, a "tylko" ~3 pryszcze na plecach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dzienny: Już od paru lat z tym walczę i uwierz mi moje plecy nie wyglądają za ciekawie. Leczylem się u innego dermatologa który przepisywał mi mascie i antybiotyki, niestety nic nie pomogło. Swoją drogą ciężko samemu smaruje się plecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@M83_: ogólnie (jeśli chcesz trochę zaoszczędzić) to możesz jeszcze zapytać dermatolog czy nie byłoby problemu w zmianie tego aknenorminu na "izotek". Taniej wychodzi, bo z tego co widzę to u Ciebie 60 tabletek 20mg 150 zł, gdzie ja płacę 80.