Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonekrandkuje

Kilka rozmów:
https://imgur.com/a/k6ZsDCg
https://i.imgur.com/M4NgRMe.png
https://imgur.com/a/nY3YqU1
https://imgur.com/a/Lrrm6kB
https://imgur.com/a/Uc1gJmb

Próbuję teraz bardziej konkretnie pisać a nie o jakichś głupotach, ale no średnio wychodzi. Też się staram od razu umawiać spotkania tak jak ktoś doradził i co ciekawe często się zgadzają na to ale potem i tak ghostują albo #!$%@?ą. No nie wiem czym ja je tak odstraszam. Od ostatniego wpisu z jedną się spotkałem trzy razy po czym mnie zghostowała jakimiś wymówkami, spotkałem się też z taką drugą raz, ale w ogóle mi się nie podobała, najdziwniejsza ze wszystkich (kolorowe soczewki na oczach, czaszki w pokoju, niszczenie laptopa bo przegrywała grając na touchpadzie w CSa itp.). Przed chwilą był match z jakąś co miała mem z papieżem w profilu, napisałem tylko żeby nie szkalowała i od razu unmatcha dostałem. I tak to się żyje na tym Tinderze, nie wiem co robić no. Tak na oko, średnio to jedna na 30 rozmów (rozmowa = wtedy jak chociaż jedną wiadomość dziewczyna wyśle) kończy się na spotkaniu (zazwyczaj tylko jednym spotkaniu).

Z jedną programistką dłużej pisałem (ja też programista) i było fajnie, długie wiadomości pisała bardzo, no ale z innego miasta, mówiła że możemy kiedyś się zgadać jakby była u mnie w mieście ale też mnie i tak zghostowała. ( w sumie 3 programistki się zmatchowaly od ostatniego mojegu wpisu na tym tagu :o).

Pomóź ktoś jeszcze :<

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f88d488605297c54a62c922
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
 #anonekrandkuje

Kilka rozmów:
...
źródło: comment_1602804644SJuwdPMc7rl26AxNb70tll.jpg
  • 43
OP: @PolarowyKocyk:

@AnonimoweMirkoWyznania: Troche simpem zajezdza. Strasznie podjarany jestes w kazdej z tych konwersacji

Gdzie niby. No ok, tak patrzę na to i faktycznie trochę za dużo emoji i "xd".

@Ajamamrogi:

@AnonimoweMirkoWyznania: Spróbuj czegoś takiego: odnosisz się do czegoś do czego możesz (zdjęcie z miejscówką w której panna była, zainteresowania, cokolwiek innego), dopytujesz się o to, wyrażasz jakąś reakcję (zachwyt, uznanie, itp.) i starasz się to jakoś
Chciałbym chociaż skuteczność 1/10, bo jeśli nic się nie zmieni to prędzej skończą się dziewczyny z okolicy niż z jakąś mi się uda.


@AnonimoweMirkoWyznania: No nie mów że nawet na jednej randce z tindera nie byłeś w życiu? Ja #!$%@?, serio? ()
Ktoś ci dobrze napisał, wiecej luzu, jesteś podjarany każdą rozmową jak pedofil w Disneylandzie. Typie laska to taki sam człowiek tylko ma cycki i cipkę,
OP: @Reammu:

@AnonimoweMirkoWyznania: Ale wymieniliscie kilka słów, a Ty już myślisz o spotkaniu xD

Bo tak mi ostatnio ktoś na wykopie polecił, i myślę że to lepiej działa. Wcześniej pisałem ze 2-3 dni przed umawianiem się i rzadko kiedy mogłem nawet coś zaproponować bo już było ghostowanko. Teraz chociaż mam szanse się umówić (ale i potem często mnie olewają i tak).

@Die_Wacht_am_Tiber:

@AnonimoweMirkoWyznania: ciężko to opisać, a
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardziej konkretnie miałem na mysli propozycje spotkań po 2-3 dniach a nie miesiącu itp. I zaakceptuj fakt ze na tinder tak jest, laska moze chciała tylko popisać. Inna uznała cie za nudziarza. Inna dostała inną wiadomość od przystojniejszego typa. A Ty rozkminiasz co poszło nie tak, chociaż tak naprawdę to #!$%@? wie co poszło źle i że rozmowa nagle sie urywa. Musisz serio przerobić tych dziewczyn kilkadziesiąt żeby trafić na
OP: @pijekubusplay:

@AnonimoweMirkoWyznania: Bardziej konkretnie miałem na mysli propozycje spotkań po 2-3 dniach a nie miesiącu itp. I zaakceptuj fakt ze na tinder tak jest, laska moze chciała tylko popisać. Inna uznała cie za nudziarza. Inna dostała inną wiadomość od przystojniejszego typa. A Ty rozkminiasz co poszło nie tak, chociaż tak naprawdę to #!$%@? wie co poszło źle i że rozmowa nagle sie urywa. Musisz serio przerobić tych dziewczyn
OP: @feegloo:

@AnonimoweMirkoWyznania: nie trzeba czytać, wystarczy rzucić okiem na screena. Znasz "zasadę mniejszego wysiłku" ? Osoba, która mniej inwestuje w interakcję, z reguły ją kontroluje. Oczywiście, każdą zasadę można złamać, ale jak lecisz paroma wiadomościami pod rząd na freestyle'u, to niech przynajmniej będą śmieszne. Na początek dla ciebie.


Ten screen dla beki jest, przecież tak nie piszę normalnie. Normalnie to nie piszę takich rzeczy, ale za to faktycznie
OP: > CynicznaAnia: Ja prdl jaki spermiarz z ciebie. Weź wyjdź do ludzi i zobacz jak się z kobietą rozmawia. Masakra z facetami w tym pokoleniu, nie ma w ogóle mężczyzn.
Gdzie spermiarz znowu? Zembedowany screenshot nie jest na serio.
Chętnie bym wyszedł do ludzi ale nie bardzo mam gdzie. Do autobusu, do galerii handlowej? Samemu mam wyjść do klubu? Nie wiem nawet czy są otwarte. Nawet nie pozwalają mi teraz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze strasznie się rozpisujesz, walisz ściany tekstu, a laski odpisują Ci bardzo krótko, brak tutaj równowagi, to ty się starasz.

Po drugie nie umiesz się umawiać. Rozmowa z pierwszego linku - laska sama zaproponowała środę, ale nie umiałeś zamknąć tematu. Nie piszesz kiedy kończysz, #!$%@? ją to obchodzi i nie pytasz o której jej najlepiej pasuje, jak nie będzie pasować to sama poporosi, że godzinę później.

Trzeba było się
OP: @okrim:

@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze strasznie się rozpisujesz, walisz ściany tekstu, a laski odpisują Ci bardzo krótko, brak tutaj równowagi, to ty się starasz.


To już wiem i postaram się tak nie rozpisywać już.

Po drugie nie umiesz się umawiać. Rozmowa z pierwszego linku - laska sama zaproponowała środę, ale nie umiałeś zamknąć tematu. Nie piszesz kiedy kończysz, #!$%@? ją to obchodzi i nie pytasz o której jej najlepiej
OP: @okrim:

@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze strasznie się rozpisujesz, walisz ściany tekstu, a laski odpisują Ci bardzo krótko, brak tutaj równowagi, to ty się starasz.


To już wiem i postaram się tak nie rozpisywać już.

Po drugie nie umiesz się umawiać. Rozmowa z pierwszego linku - laska sama zaproponowała środę, ale nie umiałeś zamknąć tematu. Nie piszesz kiedy kończysz, #!$%@? ją to obchodzi i nie pytasz o której jej najlepiej
Ale i tak coś nie była chętna skoro nie chciała odpisać nic potem

@AnonimoweMirkoWyznania:
Przez chwilę była zainteresowana, ale nie umiałeś zamknąć tematu. To tak jak ktoś kupuje od Ciebie samochód, jest niby zainteresowany, chce dać 10 koła za niego, ale ty nie masz przy sobie dokumentów, kluczyków i po 2 dniach gościu już się rozmyślił i nie przyszedł, bo nic nawet nie podpisał.

Wolę na ig przechodzić a nie na
OP: @okrim:

@AnonimoweMirkoWyznania:

Przez chwilę była zainteresowana, ale nie umiałeś zamknąć tematu. To tak jak ktoś kupuje od Ciebie samochód, jest niby zainteresowany, chce dać 10 koła za niego, ale ty nie masz przy sobie dokumentów, kluczyków i po 2 dniach gościu już się rozmyślił i nie przyszedł, bo nic nawet nie podpisał.

No ok, niech będzie, racja.

Przechodzenie na ig to cofanie się w rozwoju, tym bardziej, że
Czemu niby przejście na ig daje mniejszą szanse na umówienie się niż whatsapp? (+ jak mam ich ig to wiem więcej o nich i mam więcej ich zdjęć, co fajne)


Z tego co wiem to ig nie jest do komunikacji, ale walidacji i laski mają często wyłączone powiadomienia na instagramie. Jak chcesz je walidować, to instagram jest dobrym pomysłem.

Ale ktoś mi doradził by umawiać się po po kilku wiadomościach i tak
OP: @okrim:

Z tego co wiem to ig nie jest do komunikacji, ale walidacji i laski mają często wyłączone powiadomienia na instagramie. Jak chcesz je walidować, to instagram jest dobrym pomysłem.

Jest do komunikacji, można nawet wideorozmowę mieć przez ig. Nie wiem czemu by miały tam wyłączone powiadomienia. Do walidacji właśnie, by zobaczyć więcej ich zdjęć jest spoko.

Po kilku wiadomościach jak się zdołasz umówić, to są to z reguły
Jest do komunikacji, można nawet wideorozmowę mieć przez ig.


Jest jescze kwestia, że jak nie masz super fotek na instagramie, tylko jakieś słabe, to możesz sobie dodatkowo zaszkodzić, dobre zdjęcia to jest ponad 90% sukcesu.

Nie wiem czy są bardziej chętne na seks, mi się nie udało nawet nigdy żadnej z tindera pocałować.


No jeszcze nie jesteś na tym etapie. Sporym ułatwieniem jest gdzieś usiąść, tak żeby dziewczyna była obok Ciebie, na
OP: @okrim:

Jest jescze kwestia, że jak nie masz super fotek na instagramie, tylko jakieś słabe, to możesz sobie dodatkowo zaszkodzić, dobre zdjęcia to jest ponad 90% sukcesu.

Właśnie jak miałem puste konto na IG to po dodaniu takiej jednej mnie zablokowała mnie tam (nie mogę nawet na jej profil na IG wejść) i zunmatchowała xD A pisało się z nią super, pierwsza napisała i była taka podekscytowana, wysyłała serduszka