Wpis z mikrobloga

Mógłbym już 5 mandatów za jazdę bez uprawnień opłacić za te nieudane próby i miałbym zdrową psychikę. No i nie musiałbym standardowo #!$%@?ć w pachołek na łuku w piątek a chillowałbym z netflixem.
@DartNorbe: #!$%@? to pecha miałeś w #!$%@?, które już podejście? a jak Ci szło na jazdach/ wewnętrznym? Ja dopiero w przyszłym tyg kończe kurs i bede miał 2 wewnętrzne, pierwszy nie zdałem bo na linie najechałem i #!$%@? a reszta wszystko dobrze
@gunwo123: Kurs jest rozciągnięty w czasie od 10 miesięcy przez pandemię, lockdown i zapisy na egzaminy po 1-2msc oczekiwania, sama jazda to przyjemność i banał, gorzej z łukiem, bo to po prostu trzeba wyćwiczyć. Duża szkoda, że mnie oblał a mi zabrakło jaj by się sprzeczać bo było o co. Powodzenia Mirek, wole uśmiechniętych ludzi po wizycie w Word bo zapłakanych już mam dość ( ͡° ͜ʖ ͡°
@DartNorbe: No ja bym chciał zdać za pierwszym, zależy mi na czasie i nie mam pieniędzy na kolejne egzaminy i jazdy itp, oby się udało, Tobie też oby się udało na najbliższym egzaminie ( ͡° ͜ʖ ͡°)