Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tyle razy tu czytałam, że baba zawsze znajdzie sobie #niebieskipasek nawet średnia. A wiecie jaka jest prawda? O ile nie jesteś płodną Julka 10/10 to nikt na ciebie nawet nie spojrzy. Nieważne czy normalny chłop czy "chad" czy piwniczak. Na świecie nie ma miejsca dla niezbyt urodziwych, mało przebojowych ludzi niezależnie od płci.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8860b5605297c54a62c85e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 44
  • Odpowiedz
@Reaamu: jest pewna subtelna różnica między wspieraniem, czy nawet poznawaniem koleżanki z jakimś typem, a poznawaniem koleżanki z typem, któremu ty się podobasz (czy też namawianiem go, by do niej zagadał) ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Dykto13: Znaczy wazy za dużo, ale ma tez 174 i jest dosyć zbita. Szpetna tez nie jest, ale nic nie robi zbytnio by wyglądać dobrze. Za jasny/ciemny podkład czy bardzo mocne brwi nie wyglądają Ok
  • Odpowiedz
@Reaamu: też miałem sytuacje jak mnie kumpela chciała spiknąć z niezbyt urodziwą damą, a nie mam jakichś wygórowanych standardów nawet 4 w górę jak jest chcica, więc naprawdę musi coś z nią być nie tak
Może po prostu nuuuuuuudna tak nuuuudna ,że skrobanie farby na ściane jest lepsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Obstawiam bait, ale na chwilę założę, że nim nie jest.
Większość moich partnerek była tego "szaromyszkowego" typu - zarówno z wyglądu, jak i braku przebojowości i żadna nie narzekała na brak zainteresowania ze strony facetów. Może nie była to tona atencji gdziekolwiek wystawią nos, ale zdecydowanie nie było źle.
Może więc nie w samej "szaromyszkowości" problem.
  • Odpowiedz
@Ahacz: Raz pisał z nią mój niebieski, to po kilkr wiadomościach sam stwierdził, ze rozmowa z nią jest bez sensu
To taki typ, co nic nie dociera. Jesce rok temu pytała się mnie czym różni się rząd i prezydent od burmistrza, bo nawet nie wiedziała xd Czasem jej truje, by coś zrobiła (jako jedyna olała darmowy kurs na wózek widłowy) czy ogarnęła w domu (ma 20 lat a jej babcia
  • Odpowiedz
@Reaamu: a to mi się już nie chce z nią rozmawiać i dziwię się, że wciąż jest Twoją koleżanką ;o
Może to dlatego, że my płciowo inaczej funkcjonujemy społecznie ... Ja jej typ w wersji męskiej już dawno bym odciął od swojego grona znajomych. Brutalnie ale takie jest życie.
  • Odpowiedz
@Reaamu: Atrakcyjność kobiety to jest składowa, jak ma się przeciętną twarz to trzeba nadrabiać czymś innym, a twoja koleżanka ma na pewno problem z samo oceną przez którą "jej się nie chce" i ucieka w nałogi, znasz trochę lepiej jej sytuację w rodzinie? jezeli ma 20 lat to jest ostatni dzwonek kiedy może jeszcze coś zdziałać.
  • Odpowiedz