Wpis z mikrobloga

nie wystarczy bo czowiek nie rozmnaża sie przez partenogenezę einsteine

płodnośc osobników homoseksulanych nie oznacza ich zdolności reprodukcyjnej w przypadku gatunku ludzkiego, mogą sie rozmnażać ale w tradycyjnym połączeniu plemnika i k jajowej co z zasady nie dochodzi w przypadku związku homoseksualnego


@alahakbar: Oznacza. Do rozmnażania nie potrzebujesz związku, nie potrzebujesz być z drugą osobą. Lesbijka może skorzystać z banku nasienia i być w ciąży nawet nie poznając biologicznego ojca dziecka.
@rzep: > Lesbijka może skorzystać z banku nasienia i być w ciąży nawet nie poznając biologicznego ojca dziecka.

materiał genetyczny nie pochodzi od drugiego rodzica w relacji homoseksualnej tylko od osoby trzeciej , sam sobie zaprzeczasz
w takim związku tylko jeden rodzic jest rodzicem biologicznym więc z definicji pary homoseksualne nie mogą sie rozmnażać jeśli potrzebują osoby 3ciej co dowodzi faktu mojej tezie ze 2 płodne osoby w zwiazku homoseksulanym nie
materiał genetyczny nie pochodzi od drugiego rodzica w relacji homoseksualnej tylko od osoby trzeciej , sam sobie zaprzeczasz


@alahakbar: W jaki sposób sobie zaprzeczam? xD W jaki sposób osoby LGBT nie mają zdolności reprodukcyjnych xD?
@rzep:

udodowdniłem ci przed chwila ze nie mają zdolności reprodukcyjnej bo 2 osoby homoseksulane nie sa w stanie sie reprodukować
nie rozumiesz tez pojec o któych piszesz jak
surogatka

pora wracac na zajecia w gimnazjum bo chyba jeszcze nie bylo orozmnazaniu
@alahakbar: które pytanie?

Do rozmnażania nie są potrzebne żadne związki.

Płodność – zdolność zwierząt do rozrodu. u samców ssaków – zdolność do wytwarzania plemników (...) u samic ssaków – zdolność do wytwarzania komórek jajowych, zachodzenia w ciążę, donoszenia płodu i opieki nad potomstwem


Czy geje wytwarzają zdrowe plemniki? Tak. Czy lesbijki mają komórki jajowe i są w stanie zajść w ciążę? Tak. Jak najbardziej są więc płodni.

Lesbijka może zajść w
@rzep: Nie przejmuj się nim, on chyba nie chce zrozumieć. Ja jakiś czas temu poświęciłem 3dni na tlumsczneinie komuś że lesbijki mogą zachodzić w ciąże i na końcu i tak nie uwierzył.
@Pierorzek: > > Do rozmnażania nie są potrzebne żadne związki.

yy są, związek gamety męskiej i żeńskiej w przypadku ludzi

Czy geje wytwarzają zdrowe plemniki? Tak. Czy lesbijki mają komórki jajowe i są w stanie zajść w ciążę? Tak. Jak najbardziej są więc płodni.


pewnie że są płodni co nie oznacza, że mogą sie rozmnażać w ramach związków homoseksualnych a tym samym mają zdolność reprodukcyjną jako hmoseksualiści

do rozmnażania a tym
@alahakbar:

no niestety jesteśe lekko za głupi na taką dyskusję


Napisał użytkownik który nie rozróżnia bezpłodności od orientacji seksualnej
( ͡º ͜ʖ͡º)
Zresztą twoje analizy zweryfikowała sama natura która w tej sytuacji działa na twoja niekorzyść: wiele osób homoseksualnych ma potomstwo spłodzone na różne sposoby.

P.S.
Jestem hetero ale nie wiem czy będę miał dzieci (nie wiem czy chcę). Czy w takim razie tez zasługuję na
@nie_tak_szybko: > Napisał użytkownik który nie rozróżnia bezpłodności od orientacji seksualnej

ty nie rozróżniasz płodności od zdolności reprodukcyjnej par homoseksualnych także tego ...

w tej sytuacji działa na twoja niekorzyść: wiele osób homoseksualnych ma potomstwo spłodzone na różne sposoby.


no niestety tu cie rozczaruje spłodzić potomstwo można tylko na sposób heteroseksualny , taki i tylko taki
nie ma dzieci mając materiał genetycznie wyłącznie osób homoseksulanych tej samej płci

Czy w takim