Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kłopot z pewną dziewczyną. Znamy się od 3 lat, ale przez te 3 lata byliśmy w związkach. Często spotykając się w grupie znajomych bez naszych partnerów dużo ze sobą rozmawialiśmy i tańczyliśmy w klubach, choć nigdy się nie spotkaliśmy tylko we dwójkę. Czuć było tą chemię w powietrzu, ale podchodziliśmy do tego koleżeńsko. Teraz jakoś tak się złożyło, że praktycznie w tym samym czasie ona i ja zakończyliśmy swoje związki. Od 2 miesięcy jesteśmy sami. Różnica jest taka, że ja dosyć szybko się ogarnąłem ale ona te rozstanie ciągle strasznie przeżywa bo kochała tego gościa a on ją pogonił.
Aż w końcu tydzień temu po spotkaniu ze znajomymi postanowiliśmy pojechać do niej kontynuować alkoholizację. I się stało, przespaliśmy się ze sobą i spędziliśmy razem noc. Choć rano było widać na jej twarzy że się trochę tego wstydzi i nie chciała żebym o tym mówił naszym znajomym.

Ja uznałem to za możliwość pociągniecia tej znajomości na wyższy poziom więć zaprosiłem ją w srodę na piwo i coś do zjedzenia. Odpisała z zaskoczeniem, ale się zgodziła.
Miało dość do tego spotkania dzisiaj, ale właśnie mi odpisała że musi odwołać dzisiejsze spotkanie, że nic się nie stało, po prostu nie może.
I teraz zgłupiałem. Skąd ta nagła zmiana? Czy ten seks był tylko jako plaster na rane? Odpisałem tylko ok, ale gryzie mnie to strasznie bo po tym seksie zaczęło mi na niej zależeć a widzę po komunikacji że jest jednak strasznie chłodna...
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f884b9b605297c54a62c81d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powodów może być tysiąc pięćset sto dziewięćset - a może ma wyrzuty sumienia bo wyszła na "łatwą", a może nie wie czego chce, a może ktoś inny się koło niej już kręci i jednak woli jego... Jak chcesz się dowiedzieć to zapytaj wprost, nikt Ci na wypoku z fusów nie wywróży
  • Odpowiedz
OP: @girlsjustwannahavefun @vhxw : wiem, że kręci się koło niej kilku gości ale twierdzi że nie szuka teraz żadnych związków. Po seksie dodała że tylko mnie udało się ją "złamać". Niestety jestem na 100% pewny że jak jej spytam czy coś z tego możę być to się wykręci że nie chce żadnych związków i mogę ją tym już całkowicie odepchnąć od siebie...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: odpisales ok, jest dobrze nic wiecej nie pisz. Nie pytaj czemu, nie dzwon, nie chodz pod jej domem. Jak bedzie chciala sama napisze i Cie zaprosi. Mozesz dla swojego swietego spokoju za tydzien zaproponowac ponowne wyjscie jesli nie...coz
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania dokładnie tak jak pisze @bergamota, potrzebuje czasu.
Bądź blisko, w sensie jakby czegoś potrzebowała. Nie narzucaj się. Za parę dni napisz do niej. Zobaczysz jaka będzie jej reakcja.
Wszystko powoli , nie ma pośpiechu w tym wypadku. Skoro czuję coś do Ciebie to nie jest wszystko przesądzone.
Miej godność i nie biegaj za nią z wywalonym językiem, jak mówi nie to nie, nie warto nic na siłę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zgadzam się z @bergamota, jeśli faktycznie była tak bardzo zakochana, to pewnie potrzebuje więcej czasu, żeby 'przetrawić' to rozstanie.
Ale mimo wszystko po pierwsze lepiej zapytaj dlaczego tak nagle odmówiła i napisz jej szczerze, że zależało Ci na tym, żeby ją wtedy zobaczyć. Tylko tyle. Daj jej do zrozumienia, że jesteś zainteresowany
  • Odpowiedz