Wpis z mikrobloga

O ku*wa ale wpadłem na idealny pomysł - skoro Chady grzmocą wszystko co znajdzie się w ich zasięgu knagi to powinna istnieć specjalna komisja, która składała by się z hipergamicznych p0lek - miała by ona za zadanie określić kto jest Chadem i dać mu przywilej ruch*nia bez gumy i BEZ RYZYKA płacenia alimentów na gówniaka.

Więcej dzieci by się rodziło oraz (to jest najważniejsze) większość byłaby ładna przez co byśmy niwelowali podludzkie geny incelstwa w społeczeństwie.

#blackpill #przegryw #s----------e #takaprawda
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AbZu_Raymond: jest coś takiego jak rekombinacja genetyczna i dziecko Chada nie zawsze jest chadem vice versa dziecko normika może być chadem, nie chce kontynuować życia bo to totalna loteria w której jedno wygrywają a inni przegrywają wszystko, btw to jeżeli już chcesz wprowadzić jakies eugeniczne praktyki to miej tez wymagania do kobiet, otherwise pozwalasz femcelom przekazywać swoje parchate geny a nie pozwalasz brocelom, co jest cucked
  • Odpowiedz
  • 0
@KarolakSensei No ale to nie ja decyduje tylko kobiety kogo dopuszczą do pyzdziska, także no... jestem w stanie ci zagwarantować że gdyby zareklamować program z 50% gwarancją na spłodzenie Chada to wiesz jaki byłby odzew? Aż byś się złapał za głowę jakbyś widział jakim "sukcesem" to jest... Chad nie jest wybredny, chociaż on też będzie decydował kogo chce i jak chce robić segz z kobietą.
  • Odpowiedz