Wpis z mikrobloga

@CzerstwaBulka: niby śmieszne, ale pamiętam cofkę bo któryś płatny hack miał możliwość klonowania yangow. Wydaje mi się, że chodziło o fast trade, i działało to ponad tydzień. Dopiero później to ogarnęli, kilka osób dostało bana i sprawa ucichła. Ale że to Metin, i yangi jako waluta była gównem, to nic się nie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kojarzę ze kiedyś była taka akcja z kamieniami duchowymi na handlu. Dawało się kamień na handel i używało go (czy jakoś tak) wtedy się akceptowało handel i przeklikiwalo te okienka w kamieniu duchowym. Po zakończonym handlu #!$%@? albo cały serwer albo kanał, ale kamień zostawał cały czas nieuzyty mimo tego ze np wzrósł skill. I tak jednym kamieniem szło przelecieć do p.
Mówię o globalu polskim jak do wyboru były trzy serwery:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CzerstwaBulka: ja pamiętam kasowało czy podmienialo się jakiś plik gry profile.ini czy coś takiego i nie było widać postaci w grze ale za to spedhack był. Łukiem zbierałem potwory z połowy mapy a koledzy tylko ubijali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CzerstwaBulka: sam zrobiłem kiedyś takiego keyloggera według poradnika z neta, wybierało się serwer, ilość yang i SM którą chciało się "dostać" i podawało passy xD
Pojawiał się komunikat że zmiany będą widoczne za 24h, a passy były wysyłane na mojego maila ( ͡° ͜ʖ ͡°)