Wpis z mikrobloga

@przemyslaw-maczka: Brutalny atak = urojenia jakieś Julki, bo miała za mało atencji...

Wydaje mi się, że nawet "dziennikarze" wiedzą, jak to było z tym "usiłowaniem zabójstwa", ale wiadomo, że lepiej budować oblężoną twierdzę na bazie nieprawdziwej informacji, niż rzetelnie podejść do tematu. Ciekawe, czy gdyby jakiś onr-owiec napisał wiadomość, że próbowano go zamordować, bo miał jakiś symbol nacjonalistyczny, to czy te media podobnie podeszlyby do sprawy... Oczywiście jest to retoryczne pytanie,
@Morskipas: Tylko ci co krytykują sami robią 10x gorzej, fajna logika. Poza tym "lewackie media głównego nurtu" prowadzą śledztwa, wyszukują afery rządu czy urzędników a gównomedianiezależne tylko kopiują i myślą że coś sensownego robią xD
@MichalLachim: Ja nic nie robię, nie jestem dziennikarzem.
Mówimy o sytuacji, gdzie jakaś gówniara naskrobała posta na fejsiku o tym, że ktoś chciał ja zabić, i w zasadzie na tym koniec, a czołowi gracze na rynku mediów zrobiły z tego ogólnopolska aferę, bez sprawdzania czegokolwiek, bo tak. A ty mi wyskakujesz z porównaniami do jakichś szurowskich serwisów z zasięgami 10k użytkowników.