Wpis z mikrobloga

@enac: teraz mają bekę a jak samsung zrezygnuje to "dobrze dobrze dbają o środowisko a ładowarki mam w domu i tak" identycznie jak było z usunięciem minijacka
@Oastry: ee nie? wejscie do ladowarki na usb c robia firmy produkujace ladowarki na wiele portow, a nie takie zwykle kostki z zestawu, te maja wejscie usb a wiec jak kupisz takiego nowego iphone to ta stara ladowarka nie naladujesz
@flumpy_bread: co dokupić? Ja miałem w zestawie z usb-c wraz z kablem. Jak ktoś miał kiedyś iphone'a to ma ładowarkę usb a i wraz z nią kabel usb a na lightning więc nie musi kupować kolejnej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enac: przecież to normalne, tylko Apple ma taką moc, żeby zabrać coś tak podstawowego jak ładowarka z zestawu, jak już przyzwyczają ludzi to inni producenci też zaczną to wykorzystywać
@Oastry: eh, no to ma stara ladowarke ktora nie wspiera szybkiego ladowania, to po pierwsze
po drugie to moze miales, widocznie kupiles ja niedawno, seria s 10 i note 10 nie mialy ladowarek usb c
jak ktos wymienia stary telefon to ma ladowarke na usb a, ktora nie obsluguje szybkiego ladowania, wiec dalej albo kupujac iphone 12 musi kupic szybka ladowarke albo kabel
@flumpy_bread: a to bez szybkiego ładowania nie da się żyć? Spokojnie z 90% osób ładuje w nocy telefon to bez różnicy czy ładuje godzinę czy cztery. Więc kupując 12 wystarczy stara ładowarka
da sie tez zyc z nokia 3310 albo z ekranem 720p, co to za argument, placisz worek pieniedzy za telefon zeby nie wykrozystywac jego mozliwosci i jeszcze sobie wmawiasz ze w sumie to po co ci to
@flumpy_bread: no na siłę szukasz problemów, jak ktoś potrzebuje to 100 za ładowarkę przy 6k to nic i sobie dokupi. Mi nawet kabel nie byłby potrzebny bo mam i mogę sobie szybko ładować, z czego i tak nie korzystam bo wole bezprzewodowe
no na siłę szukasz problemów, jak ktoś potrzebuje to 100 za ładowarkę przy 6k to nic i sobie dokupi


@Oastry: xD wlasnie o tym mowie, kolejny sposob zeby zarobic kosztem klienta, a #!$%@? o ekologii to plucie w twarz
@flumpy_bread: na kilku procentach osób które nie miały wcześniej ładowarki w domu, jak nie chcesz dać im zarobić i nie masz ładowarki to równie dobrze kupisz sobie greencela czy inną za 50 zł. Straszny problem.
na kilku procentach osób które nie miały wcześniej ładowarki w domu


@Oastry: jezu, a jak ktos nie mial iphone wczesniej to ma ladowarke usb a i kabel usb c i tak sobie musi dokupic ladowarke

tak straszny problem wmawiac ludziom ze to ekologia dlatego musicie dokupic sobie ladowarke a koszt telefonu jest ten sam i roznice sobie bierzemy do kieszeni
@flumpy_bread: a jak ma to po co mu 2 ładowarka z zestawu? Ja jak i pewnie większość osób nie potrzebuje kolejnej ładowarki, no ale pewnie jestem psychofanem skoro mam ładowarkę w domu xD. Jak Ci tak bardzo to przeszkadza to głosuj portfelem i nie kupuj telefonów bez ładowarki w zestawie, straszny problem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enac: już mówiłem że tej ładowarki co ma każdy w domu nie użyje bo ma wejście USB a dziwnym trafem w tym roku Apple daje USB c, bronienie takiej decyzji to paranoja ale jak chcesz skoro tak ci się podoba że koszt produkcji tej ładowarki Apple bierze do kieszeni i potencjalnego klienta zmusza do zakupu sprzętu i kolejnego wydatku w imię ekologii xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
po raz kolejny pomijany fakt, że ładowarka z jakiegoś X ładuje wolno więc kolejnej funkcji telefonu za 6tys nie można wykorzystywać, i argument że telefon się ładuje w nocy, bez komentarza