Wpis z mikrobloga

Ministerstwo Zdrowia planuje przekształcenie WSZYSTKICH oddziałów wewnętrznych we WSZYSTKICH szpitalach w oddziały covidowe.
Wszystkie zabiegi planowane mają być odwołane, a jak kogoś z wypadku przywiozą to #!$%@? nie wiem, na izbie przyjęć będziemy go operować XD

Teraz już nie czuje, że pracuje w #sluzbazdrowia tylko w cyrku. Ale wszystkie zwierzęta zdążyły uciec i zostały same klauny.
#koronawirus
  • 45
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Jak tak czytam co się dzieje, że ludzie umierają, bo ważniejszy jest test na tego covida, to ja się boje trochę, bo narzeczona ma rodzić koniec grudnia, początek stycznia ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie wiem czy nie wziąć ze sobą kija baseballowego na poród, jak nas będą odsyłali od szpitala do szpitala ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mia25 każdy oddział ma inną specyfikę pracy..i zapewne nie każdy oddział jest tak samo wyposażony. Z tego co wiem na takim oddziale powinna być pielęgniarka z intensywnej terapii. U nas w ogóle rozwiązali to w ciekawy sposób- aby utworzyć oddział covidowy co miesiąc będą brać po jednej osobie z każdego oddziału i taki misz masz ma utworzyć zespół covidowy.
  • Odpowiedz