Wpis z mikrobloga

Jakie gry będą dostępne na #xboxseriesx #xboxseries w dniu premiery konsoli? W sklepach widzę tylko bundle z AC:Valhalla.
Chodzi mi o gry przygotowane na nową generację a nie GTA:V czy inne dostępne aktualnie w game passie.
Pytam, bo właściwie to jestem na bieżąco z grami i wszystko co chciałem ograć to już ograłem i nie wiem czy jest sens pchać się w sprzęt na który na razie nie będzie premier.

#gry #konsole #xbox
  • 9
@xxx12321_new: Gry będą w Game Passie, sporo dostanie patch nowo-generacyjny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do bundli to bliżej premiery raczej będzie więcej info. Na bank sklepy będą robić swoje bundle.
@NoKappaSoldier73: @RitmoXL: Nie pytam się o "exclusivy" (nad którymi spuszczają się fani przeciwnej firmy) bo to normalne, że producenci nie porzucą z dnia na dzień takiego rynku.
Ale chodzi mi o nowe gry. Nowe gry, które wykorzystają moc nowej generacji. A nie jak napisałem GTA:V na trzecią z rzędu generację czy Tomb Raider. Bo większość istniejących gier które mnie interesowały już ograłem.
@xxx12321_new: To trochę nie ma sensu kupować teraz konsoli, teraz wszystko będzie miało charakter międzygeneracyjny. Jak chcesz poczuć moc konsoli to czekaj na następną Forzę, Girsy albo do momentu, aż wyjdzie coś pokroju RDR 2.

1. Albo kupujesz konsole teraz i grasz w gry, które stopniowo będą dostawać patche - takich gier jest sporo choć by Gears Tactics będą na Day One zgodne z Series S/X (ogólnie rzeczy od studiów Microsoftu)