Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie interesowało jak ludzie funkcjonują z wiedzą, że pewnego dnia, za tydzień, rok, 50 lat, umrą. Nie ważne jak bardzo się napracują w życiu, wszystko zostanie im odebrane. Uważam, że normiki żyją w zaprzeczeniu tego, że mają okres ważności, nie myślą tak daleko.

Prawda jest taka, że nikt z nas nigdy się nie dowie, co jest po drugiej stronie, nic? symulacja? reinkarnacja? #!$%@? wie.

Urodziłem się jeszcze za wcześnie, żeby podbijać kosmos, za późno by założyć stabilną rodzinę, w sam raz aby robić gównoposty na forum dla #!$%@? przegrywów i gnić.

#przegryw #blackpill #depersja
TechPriest - Zawsze mnie interesowało jak ludzie funkcjonują z wiedzą, że pewnego dni...

źródło: comment_16026219386QvY3zCRxJlsD8yvU9psAH.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Miler111111: Kosmos jest niewyobrażalnie wielki i jest niemal pewne, że istnieje w nim inteligentne życie.

Są 3 możliwe opcje:

1) Zaawansowane cywilizacje niszczą się zanim będą mieć możliwość tworzyć hiperrealistyczne symulacje.
2) Nie tworzą ich ze względów etycznych.
3) Żyjemy już w takiej symulacji.

Szansa, że akurat ta rzeczywistość NIE jest symulacją, kiedy istniałyby JAKIEKOLWIEK wyżej zaawansowane cywilizacje w kosmosie to jak 1 na trylion.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szansa, że akurat ta rzeczywistość NIE jest symulacją, kiedy istniałyby JAKIEKOLWIEK wyżej zaawansowane cywilizacje w kosmosie to jak 1 na trylion.


@TechPriest: Jeśli wszystkie z założeń są prawdziwe, czyli tak naprawdę to nie wiemy jakie są szanse, bo nie wiemy jak często występuje życie, jakie przyjmuje formy jak często osiąga inteligencję, jak często osiąga stopień rozwoju pozwalający na symulację wszechświata itd. Niewiadomych jest pewnie więcej niż możemy sobie nawet wyobrazić. Totalne
  • Odpowiedz
Zawsze mnie interesowało jak ludzie funkcjonują z wiedzą, że pewnego dnia, za tydzień, rok, 50 lat, umrą. Nie ważne jak bardzo się napracują w życiu, wszystko zostanie im odebrane. Uważam, że normiki żyją w zaprzeczeniu tego, że mają okres ważności, nie myślą tak daleko.


@TechPriest: normalnie funkcjonuje, spodziewam się że po śmierci prawie na pewno nic nie ma i jest to spoko bo przeżył to każdy przede mną i przeżyje to
  • Odpowiedz
@TechPriest: jako normik powiem Ci tak - #!$%@? mnie głównie to, że jest w #!$%@? książek których jeszcze nie przeczytałem i pojawiają się kolejne, których może nie zdążę przeczytać bo coś mi się stanie - nie wiem, szlag mnie trafi czy coś. To mnie tylko martwi.
  • Odpowiedz