Wpis z mikrobloga

@paki82: @nowywinternetach: @MiQ27: @AAASAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA: @Viscop:
znalazłem rozwiązanie, w pudełku z kartą graficzną było złącze 2x 6pin na 8 pin (zdjęcie niżej)
podpiąłem dwa sześciopiny i mam 8pin, jutro będe odpalał
jeśli chodzi o zasilanie CPU 8 pinem to tylko tutaj jest manual i właśnie tam jest ukazane
https://www.silentiumpc.com/wp-content/uploads/2019/12/spc252-spc-elementum-e2-550-manual-c.pdf
Cutler777 - @paki82: @nowywinternetach: @MiQ27: @AAASAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:...

źródło: comment_1602619091pykX6rqUvBz4eo8JjMfaMQ.jpg

Pobierz
@Cutler777: Witam serdecznie.
Podałeś model zasilacza i jest to zasilacz niemodularny.
A to oznacza, że ma wszystkie przewody, które są wymienione w specyfikacji tego zasilacza.
W przypadku zasilacza modularnego jest możliwość pozostawienia tylko tych przewodów, które są nam potrzebne, a resztę można schować lub zgubić.

Koledzy wyżej podali w jakie przewody został wyposażony twój zasilacz.
Płyty główne są zazwyczaj w większości przypadków zasilane 4 pinowymi wtyczkami lub 8 pin.
Są też
maniek50005 - @Cutler777: Witam serdecznie.
Podałeś model zasilacza i jest to zasila...

źródło: comment_1602627641Oo1JjKM9FSU7EMYydl1dno.jpg

Pobierz
Bylebyś tylko nie wziął pod uwagę tych rad by używać przejściówek do zasilacza który ma odpowiednie złącza. 6+2pin to właśnie to 8pin i ono do GPU wejdzie, musisz tylko wyciągnąć 6pin i połączyć 6+2pin i włożyć do GPU. Cała filozofia.