Wpis z mikrobloga

Jako iż tag #modameska i #moda w 80% są zawalone promocjami z Ali, połącze swój wpis z #pytanie do #rozowepaski (Ale za każdą opinie jestem wdzięczny niebiescy).
Jeśli chodzi o ciuchy, jestem mocno do tyłu. Cały mój styl zaczął się ostatnio opierać na zestawach dres+bluza / dres+t-shirt. Ostatnio usłyszałem, że "pierwsze wrażenie" robię jako typowy sebix, małolat z bloku. Z jednej strony ok, bo +10 do respektu, a z drugiej warto było by się czasem ubrać jakoś "rozsądniej". Jakie są teraz trendy, jakieś fajne #streetwear patenty. Najlepiej żeby nie trzeba się było męczyć z łączeniem kolorów.
2 punkty:
1. Jakie macie zdanie o dresie, przyjęło się że tylko dla patoli. Ale patrząc po ulicach chyba coraz więcej osób w nich gustuje. Zaczynając od pracowników wszelkiej maści, przez dzieciaki w szkole a kończąc na "Szefuńciach" i właścicielach małych biznesów.
2. Czym zastąpić dresik, żeby jakoś rozsądnie to wyglądało. Szukając spodni czy bluz zawsze mam problem, bo jestem bardzo szczupły i tylko Slim-Fit na mnie jakoś leży. Ostatnio sprawdzałem i "joggery" ze ściągaczami jeszcze mogą być. Ale to jest też strasznie podobne do dresu. Ogólnie czy ten zestaw spodnie+bluza jest ponadczasowy? Jaki trend teraz panuje, w czym faceci dobrze wyglądają? Porady modowe na kończący się 2020?
  • 6
@papasmerf3737: dresiki chyba nigdy nie były bardziej popularne jak teraz, patrząc na to w czym chodzą ludzie. Oczywiście nie mówię tu o szelestach, ortalionach itd. Dobrze leżące są bardzo wygodne i sprawdzają się w większości sytuacji w których się znajdujesz na codzień (wiadomo oprócz oficjalnych spotkań, uroczystości czy dla niektórych w pracy). Sam nie nalezę do subkultury dresów a większość moich spodni to akurat one ( ͡° ͜ʖ ͡