Wpis z mikrobloga

Umknęło nam, że Rafatus wrócił jeszcze do jednej rzeczy.
Nie wiem czy pamiętacie, ale wielorybica na strimie pytała, czy nie chce mu się siku... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rafatus #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zarrakash: Kilka razy z dumą wspominał, że jak się napije to nie trzyma moczu.
Mnie śmieszy, że skoro laska mu przypominała o szczaniu, to musiał już jej narobić kilka razy.
Jak j... pies ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ja mówie, gorzej niż pies, psa wytresujesz.
  • Odpowiedz
@PsychiatraRadzi: i ten człowiek mówi, że nie jest menelem! Niesamowite!
Wyobrazacie sobie zlać się w spodnie? Przecież to wstyd jak cholera. Mam 30 lat, jakbym się zeszał na nachy w nocy to rano chyba bym schował głowę do własnej d--y ze wstydu, przed swoją kobietą.
A Rafałek kreuje swoją rzeczywistość, mówi sobie, że to nic takiego, więc to nic takiego. On już jest inny, zmienił sie. A w ogóle to
  • Odpowiedz
Wyobrazacie sobie zlać się w spodnie?


@Magik88: Heh to nic, w chesterze zesrał się pod siebie kilka razy. W tym raz jak siedział całkiem nagi przed kompem. Nawet tego nie poczuł i dopiero jak wstał to marlena mu powiedziała, że fotel jest osrany.
A potem stali nad tym jak indianie nad ogniskiem i debatowali co zrobić...

Eh, piękne to były czasy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PsychiatraRadzi: ale to kiedyś. Teraz twierdzi, że jest inny, że się zmienił, że brzydzi się dawnego siebie.
Ale zarazem robi TAKIE coś.
To jedna z najbardziej obrzydliwych osób jakie widziałem.
Z nim jest jak z tym rozjechanym szczurem na drodze - brzydzi cie ten widok, ale jakoś chcesz patrzeć na te rozlane bebechy
  • Odpowiedz
@MlodyO: Wątpie, to było kilka dni między banem na yt a banem na su, gdzie mu totalnie cugi puściły i chodził cały czas z flakiem na wierzchu (więc AI yt banował z automatu wszystkie shoty) a do tego strimował nocami.

Poszukałem chwilę i nic się chyba nie ostało z tamtych czasów.
  • Odpowiedz