Wpis z mikrobloga

Mirki,
Przymierzam się do zakupu pierwszego auta. Przyznam, że nie znam sie za bardzo na motoryzacji, a od przeglądania ofert trochę zgłupiałem i szukam małej pomocy (o czym świadczy pierwszy wpis na wykopie od 2 lat :D). Znalazłem na otomoto honde civic VII z 2001 1.4. za 6600zł (budżet mam do 7000zł)
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-civic-bez-rdzy-gotowa-do-jazdy-ID6DmEgH.html?fbclid=IwAR3MJvrKVLLBOaodH6aNoenFOz5icvYOfd1NJYRnwY8eMhahRWf9gsfAcvg

Wyczytałem, że auta generalnie bezawaryjne, a jedynym poważniejszym mankamentem są te łożyska w skrzyni biegów. Czy jesteście w stanie ocenić czy warto zainteresować się tym egzemplarzem? Albo ogólnie jakie auta polecacie - nie jestem wybredny (brałem pod uwage fabie/polo).
#honda #civic #hondacivicvii #pierwszysamochod
  • 6
@mtd2k: miałem takie auto tylko że poliftowe i z silnikiem 2.0.. gdyby nie to że miałem nim wypadek to nie sprzedałbym za żadne skarby.. poza awarią zacisku hamulcowego przez 6 lat tylko eksploatacyjne rzeczy robiłem..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mtd2k: civi vii to niezajebywalne auto. Totalnie bezawaryjne z wyjątkiem łożysk w skrzyni, ale duża szansa, że ktoś jizto kiedyś zrobił i będziesz mieć spokój. Sprawdź tylko czy ruda nie tańczy jak szalona.
PS. Trzydrzwiowa wersja sport jest dużo fajniejsza i ma mega zawieszenie, że łykanie zakrętów to czyściutka przyjemność :)