Wpis z mikrobloga

Mam podpisaną niestety umowę na doładowania w T-Mobile i mam 10GB internetu, nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy. Pisałem na czacie o aneksie żeby zmienili mi umowę na tą nową ofertę co jest 30GB i tak dalej. Ja się pytam czemu robią pod górkę i nie chcą sobie dać zarobić te katakany #!$%@?? Chcę im dać możliwość zarobienia o 5 zł więcej a oni te #!$%@? #!$%@? bo umowę pan podpisał. Niech mi szlak trafi. Nie podpisujcie umowy na doładowanie, bo to gówno gorsze niż Bocian Pożyczki.
#tmobile
  • 9
@jarko96: Heh, jeszcze powiedz, że płacisz za takie guano +30zł.. polak mądry po szkodzie wiecznie żywe.

W orange mam po prostu pakiet za 25zł i mam wszystko bez limitu oraz obecnie 147gb internetu
@jarko96: spokojnie.

Tak jak pisali przedmówcy: podpisałeś umowę w systemie Mix na liczbę doładowań, natomiast nowa oferta działa w systemie prepaid (na kartę), bez umowy.
Mamy więc do czynienia z dwoma różnymi systemami i dlatego nie ma możliwości aneksowania Twojej umowy w Mix tak, by stała się ona ofertą prepaid.

Jak zatem przejść z oferty Mix na prepaid?

Umowę Mix podpisujesz na określoną liczbę obowiązkowych doładowań. Gdy już wykonasz wszystkie doładowania