Wpis z mikrobloga

@Pan_od_angielskiego: Rodzice siedzą cały czas w domu? Bo jeżeli nie to wiesz, że Twoja postawa niewiele tu pomaga przy powszechności tego wirusa. Już pomijam, że nawet będąc chorym test może wyjść negatywny jak zrobisz go za szybko po ewentualnym zakażeniu.
  • Odpowiedz
@Pieniek1991 Rodzice to jedna sprawa (i tak, nie wychodzą, chyba, że nie mają wyjścia), jest jeszcze praca w której mam konkakt z +/- setką dzieci dziennie. Jeśli lekarz po przebadaniu mnie uznał, że warto zrobić taki test, to zamierzam go zrobić niż ryzykować.
  • Odpowiedz
@Pan_od_angielskiego: U mnie w pracy za każdym razem przed wejściem do biura trzeba było pokazywać negatywny test. Trzeba było z własnej inicjatywy go zrobić, więc 500zł psu w dupę za jeden.
Niektórzy robili kilka bo pierwszy był pozytywny, drugi negatywny, kolejny znowu pozytywny i tak w kółko. Cześć osób siedziała 2 miesięce na kwarantannie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@danio_96 Za test zlecony przez lekarza NFZ płacisz całe 0zł. No chyba, że się okaże, że tkwię w tej kolejce na próżno xD

@Pan_od_angielskiego: Wczoraj czekałem ponad 2h w NFZ, aby ktoś podbił mi papierek potrzebny do refundacji do soczewek...
  • Odpowiedz