Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonanonimowy321: zarobiłem może że 700 zł, swoich wsadziłem chyba koło 2k, ale dostałem jakieś 0,1 czy 0,2 BTC od ziomka na polskim ircu (dawno to było)
Miałem jeszcze jakieś resztki BTC, ale też exit scam

@anonanonimowy321: pytasz chyba bag hodlerów bo normalny człowiek kupuje i sprzedaje

Ja 7 lat, zarobiłem swoje w 2018 myślę że na mieszkanie wtedy by starczyło, ale to już przeszłość i wydane ( ͡° ͜ʖ ͡°),
teraz na rajdzie na wiosnę zarobiłem 100% ale to już mniejsze kwoty niż kiedyś,
obecnie mam wszystko w stable coinach bo nie wierzę w stabilny wzrost do końca roku
@anonanonimowy321 jeśli chodzi Ci tylko o BTC to wsadziłem x a wyszło coś koło 25x.
Natomiast jeśli chodzi o np. Steem to wsadzem 0 a odebrałem ponad $5k łącznie z grami na tej platformie i postami. Sporo $ wyszło z różnych dropów. Binance łącznie dało mi z $1k w nagrodach. Ostatnio UNI ponad $3k (a zrobiłem tam kilka transakcji na których zarobiłem może z $200 xD) więc ogólnie nie jest źle. A
@anonanonimowy321: Ja bym powiedzial ale o swoich finansach publicznie gadaja tylko takie przyglupy jak goly ktorzy nie smierdza groszem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale mysle ze jestem jedną z majetniejszych osob na tym tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@megaloxantha ale gdzie on w tym komentarzu się przyznał do posiadania około 14btc? Bo mi to bardziej wygląda na to, że wydał w tym roku 55k a średnia jedo cena zakupu z całego okresu to 4k. Więc nawet nie jesteś w stanie obliczyć ile btc kupił w tym roku a co dopiero ile ma ogólnie.