Wpis z mikrobloga

@DADIKUL: po prostu w formularzu przyjazdowym nie piszesz ze wracasz z polski tylko z jakiegos innego kraju gdzie nie ma kwarantanny. Oni tego nie skanuja tylko patrza czy wogole masz ten formularz (a i to nie zawsze)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bbrr: I co myślisz, że rząd nie może sobie porównać listy osób które przyleciały z Polski z listą osób które wypełniły wniosek na ich stronie? XD Przecież rząd ma dostęp do Twoich danych zanim przylecisz do kraju. Po to się wpisuje imię i nazwisko przy kupowaniu biletu...

Mi się nikt nie pytał o wniosek na lotnisku, ale dzwonili dzień po przylocie pytać się czy się izoluję. Wolę nie lecieć w
  • Odpowiedz
XD Przecież rząd ma dostęp do Twoich danych zanim przylecisz do kraju


Zanim? A skad ma miec te dane? Rozumiem, ze od liniii lotniczych ale jestes pewien? Bo ja bym stawial, ze linie lotnicze nie udostepniaja tych danych.
Predzej bym powiedzial, ze rzad ma moje dane z kontroli paszportowej ale wtedy i tak nie wie skad przylecialem.

Przecież rząd ma dostęp do Twoich danych zanim przylecisz do kraju. Po to się wpisuje imię i nazwisko przy kupowaniu biletu...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bbrr: Naprawdę myślisz, że w dzisiejszej dobie ataków terrorystycznych rząd nie dostaje Twoich danych od linii lotniczych? Po to się wpisuje dane wcześniej, żebyś w ostatnim momencie nie zmienił pasażera a oni odpowiednio wcześniej Cię sprawdzili.

Jak powiedziałem - nie wiem na ile dokładnie to sprawdzają, każdy pewnie postępuje na własną odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
Naprawdę myślisz, że w dzisiejszej dobie ataków terrorystycznych rząd nie dostaje Twoich danych od linii lotniczych?


@kabelodneta: Mysle ze na biezaco nie dostaje bo po cholere? Na zadanie na pewno albo jesli ktos z listy kupi bilet.

Po to się wpisuje dane wcześniej, żebyś w ostatnim momencie nie zmienił pasażera a oni odpowiednio wcześniej Cię sprawdzili.

Jakie wczesniej? Bilet mozesz kupic godzine przed lotem, wlasnie sprawdzam na stronie easyjeta i
  • Odpowiedz