Wpis z mikrobloga

Trochę prychnięte.

Pamiętacie jak @wojna_idei wrzucił swoje znalezisko i zostało kompletnie olane i zakopane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jeszcze wpadło kolejne od kogoś innego, ale zostało z marszu zakopane jako duplikat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może było jeszcze więcej duplikatów, nie chce mi się szukać i sprawdzać.

No cóż - twoje znalezisko nie przeszło? Zapłać za reklamę na wypoku xDD Główna będzie tak czy tak, czy wam się to podoba czy nie, reklama na wykop market, zapłać za swoje pierwsze miejsce 150 złotych, co się będziemy, jedziemy z główną xDD

https://www.wykop.pl/paylink/9197/14495/ <- xD

Oczywiście nikogo nie chcę oskarżać i nie mówię że to był zakolak, bo nie mam dowodu że to on zapłacił sponsora i nawet nie specjalnie mnie to obchodzi, może to był kolega albo wierny fan. I odpowiadając na następne zarzuty - to też nie moja sprawa kompletnie, co kto robi z kasą bo to osobista sprawa każdego człowieka, To nie istotne, ale jest to mimo wszystko dla mne bardzo śmieszne, żeby tyle się wysilać dla jakiegoś serwisu ze śmiesznymi obrazkami dla przegrywów xD Byle tylko przepchąć ten swój filmik na pierwszą stronę xD

#bekazzakolaka #wojnaidei #neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazprawakow #prawica #lewica #reklamanawykopie
Pobierz G.....5 - Trochę prychnięte. 

Pamiętacie jak @wojna_idei wrzucił swoje znalezisko ...
źródło: comment_1602567836SX5c4JIkmLMnsDf2AeBCMF.jpg
  • 1