Wpis z mikrobloga

Od ponad roku szukam działki pod #budowadomu w okolicach #krakow i do tej pory nie udało mi się na nic sensownego trafić. Szukam ok. 10a, aby miała w miarę bezproblemowy dojazd do miasta, podmiejski autobus i jakiś sklep w okolicy, by nie musieć po jedno piwko jechać autem. Mój budżet to 200-250k.

Byłem nastawiony raczej na północ - wyżej od Krakowa, fajne tereny na rower i można trafić na działkę z ładnym widokiem. Przeglądam internetowe ogłoszenia - nic ciekawego w rozsądnych pieniądzach. Jak coś ciekawego się trafiało to zwykle w ciągu 2 dni spadało. Przez parę dni w lato zjeździłem na rowerze trochę okolic od Tomaszowic po Michałowice, klucząc uliczkami szukałem ogłoszeń i zaczepiałem ludzi. Niestety, jak coś znalazłem to potem nic z tego nie wychodziło - jak ludzie nie mają potrzeby sprzedać to wołają wysokie ceny, albo co mi się zdarzyło - rezygnują ze sprzedaży dzień przed transakcją...

Mireczki mieszkający pod Krakowem, może macie pomysł gdzie szukać? Gdzie według was są ciekawe miejsca do zamieszkania? Albo może wiecie o jakiś działkach na sprzedaż w Waszej okolicy?

#dzialka #nieruchomosci
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kreskowiak: 10a - ok. 200k, Węgrzce Wielkie. Plusy: bliziutko do A4, jeździ kolej podmiejska, jak się w końcu skończą remonty torów, to będziesz śmigać poniżej 30 minut na dworzec. Są Żabki, Groszki, jak chcesz to Kaufland na Ćwiklińskiej. Niedaleko masz puszczę Niepołomicką, równe, gminne drogi na trasy rowerowe. Spóźniłeś się pół roku, bo bym Ci taką właśnie działkę pogonił ;)
  • Odpowiedz
  • 0
Tak, nawet zacząłem budowę. Później zdecydowałem się w końcu na wyjazd za granicę i sprzedałem. Generalnie ceny poszły x2 od tamtej pory.
  • Odpowiedz