Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przyjąłem do wiadomości że chyba jestem biseksualny. Nie jestem 100% pewien, bo nigdy tego nie robiłem z mężczyzną i od dawna chciałbym czegoś spróbować chociaż dla sprawdzenia mojej orientacji seksualnej. Chętnie poszukałbym kogoś na Tinderze czy Grindrze, ale boję się że jakiś znajomy mnie wyczai i rozpowie wszystkim. Co robić?
#oswiadczenie #gorzkiezale #pytanie #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8353ea605297c54a62bda3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

112233: Ja mam inny problem i też nie wiem jak go ugryźć. Jestem trochę bi. Jak miałem naście lat to poszedłem do łóżka z kumplem i było naprawdę świetnie. Pewnie mógłbym w jakiś sposób kontynuować tą relację, gdyby nie to, że gość zaczął z czasem zachowywać się jak kretyn. Poza tym włączył mi się wtedy strach przed tym, że mogę zostać homoseksualistą (to było ponad 20 lat temu - inne czasy
  • Odpowiedz
MeksykańskiWładca: Mnie nigdy nie kręciły ani nie intrygowały seksy z tą samą płcią, nie ma czegoś takiego jak odkrywanie orientacji, trochę hetero, trochę bi. Bi to bi. Ale dłuższe związki z osobą przeciwnej płci to okrucieństwo, bo każdy bi prędzej czy później odda serce już samym osobom swojej płci.
@ten u góry, nie wybrzydzają bo ty też masz przebieg. Przyznaje się do zdrad i daj jej spokój zanim pójdziesz do
  • Odpowiedz
112233: > Mnie nigdy nie kręciły ani nie intrygowały seksy z tą samą płcią, nie ma czegoś takiego jak odkrywanie orientacji, trochę hetero, trochę bi. Bi to bi. Ale dłuższe związki z osobą przeciwnej płci to okrucieństwo, bo każdy bi prędzej czy później odda serce już samym osobom swojej płci

Co ty za bzdety wypisujesz? Mówisz, że seks z osobą tej samej płci cię nie jara, a zaraz potem występujesz w roli eksperta i już wiesz, że ktoś bi nie jest w stanie być w związku hetero bo na pewno wybierze partnera homo. Gdzie ci takie mądrości nawkładali do głowy? W szkółce niedzielnej?

u góry, nie wybrzydzają bo ty też masz przebieg.
  • Odpowiedz