Wpis z mikrobloga

jak będzie wynagrodzenie otrzymywać to żaden problem, konta mu nie zablokują bo źródło będzie dobrze widoczne


@Snaki: niby tak, ale jak mu zablokuja z innego powodu i powiedza ze nei chca mu swiadczyc uslug, to odesla kase do nadawcy :)
@rtg_: no jaki może mieć inny powód? jeśli ktoś ma jakieś wpływy nieudokumentowane to chyba się nie dziwisz ze zablokują.

@JavierDaY: ja trzymam wszystko i jestem mega zadowolony. Nie ma co słuchać panikarzy od blokad konta bo się naczytali na wykopie ze blokują XD źródło tych plotek też czytałem i było to zrozumiałe całkowicie

Jedyny problem jaki miałem to dotpay nie miał płatności karta a revo bliku nie obsługuje. Tak
@JavierDaY: można jak najbardziej, nie wiem jak standard ale w pakiecie metal przewalutowania bez limitu. Wypłacać/przelewać bez problemu. Wypłata w bankomacie do 3k chyba bez prowizji ale #!$%@?ć gotówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rtg_: może się doedukuj, po kolei sprawdzam bzdury które piszesz z regulaminem i już pierwsza rzecz która powiedziałeś się nie zgadza, revolut nie wyślę kasy tam skąd przyszła tylko tam gdzie chcesz.

For eight years after your account has closed or your Revolut Card has expired you'll be able to contact customer services (at feedback@revolut.com) and ask them to send you the money we still hold for you

Revolut ma również
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Snaki: oprócz klientów z Litwy, nie da się otworzyć konta w Revolut Bank, więc nie, nie jest chroniona

Sporo ludzi miało tak że konto zostało zamknięte i automatycznie pieniądze wysłane do zrodla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Snaki: zabrania np przyjmowania wpłat za sprzedaż / oferowanie usługi, często też revolut ma problem jak przesyłasz pomiędzy giełdami krypto, bo to większe ryzyko
@rtg_: wszystkie konta klientów środkowo wschodniej Europy zostały tam przeniesione więc taka gwarancja jest. Poza tym mam wywalone w ta gwarancję bo i tak nic się nie stanie żeby się przydała

14 września taka informacje mailowo dostałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Snaki: nie, nie ma gwarancji, konta zostały przeniesione do innej spółki która działa na takich samych zasadach jak w UK, nie do banku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Snaki: przez to że nie operuje jako bank, ma również mniejsze kompetencje niz normalne banki przy wykrywaniu AML. Dlatego też jest sporo blokad kont.