Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze widzę, że póki co na nową generację jest zapowiedzianych łącznie 7 - s i e d e m - pełnych ekskluziwów? Nowy Horizon, God of War, Demon’s Souls, Ratchet & Clank, Spider-Man: Miles Morales, Returnal i Sackboy. I to wszystkie na #ps5. Reszta to albo czasowe, albo "console exclusive". Przy czym tylko jedna z nich to nowa marka... Microsoft nie tylko nie zapowiedział żadnych ekskluziwów na #xboxseriesx, ale wręcz otwarcie odrzuca taką politykę.
#konsole
  • 18
Przecież jeszcze nawet konsola nie wyszła, a już jest zapowiedzianych 7 exów xD Za 3-4 lata będzie już zajebista biblioteka exów jak i na obecną konsolę była.


@Marek1991: ale dla niektorych powinna byc juz rozpiska do 2030 roku z nakresleniem na kolejna dekade
@Marek1991 no tak, aż 7 xD. W tym dlc, remaster, trailer tytułu gry i gówno dla dzieci, nie wspominając o ms który ma całe nic. Ta generacja ma tragiczny początek, a sprzedaż będzie w pełni napędzał marketing.
Szkoda w tym roku wydawać kasy na konsole, może w następnym roku będą sensowne argumenty za kupnem.
Szkoda w tym roku wydawać kasy na konsole


@Zevs: lol... Kto kupujecie konsole na premiere? ja czekam na na wersje pro i aż używki stanieją. Chyba by mnie #!$%@?ło, żebym kupował teraz nową generację i płacił 360 zł za gre i miał problemy z odsprzedażą, bo nie ma rynku wtórnego rozwiniętego.
@Marek1991: ludzie którzy nie oszczędzają 5zl i którzy chcą być na bieżąco a nie ogrywać gry 3 lata po premierze i udawać przez ten czas że wole grać na starej konsoli

@Zevs: solidne argumenty są cały czas tylko niektórzy nie kupią konsoli jak nie będzie miała biblioteki 4000 nowych gier na start. Osoby które potrzebują niewiadomo jakich argumentów zwykle albo wyrósły z gierek albo oszczędzają i usprawiedliwiają ten fakt
@Marek1991: testy ( ͡° ͜ʖ ͡°) to też wymówka powtarzana z dziwnego powodu. Każda konsola się psuje ale na premierę najgłośniej jest wśród tych co nie działa. Jak komuś działa bez problemu to się nie chwali ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystkie moje działają do teraz nawet ps3 które oddałem

Ale rok od prosiaka to żal wymieniać faktycznie
@Marek1991: mieli możliwość to poprawili bo to że konsola potrafiła się grzać mimo że hałasowała jak helikopter to fakt. Działać działało i tak

PS5 nie powinna mieć takich problemów ale jak miałbym czekać 6 lat na poprawione wersję jakiejś ewentualnej PS5 pro to podziękuję XD