Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh: Ja mówię o czasach gdy gra była świeża a nie 2004 rok gdy już vice city było dawno po premierze.
no i w 2004 miałem jakiegoś AMD Sempron, 256MB ram i Radeona 9200. też kosztował podobnie, do tego monitor z dupą AOC.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: No ogólnie menu znika i się pokazuje, są pliki naprawcze gdzieś w necie, No i trzeba grać na vsync off bo inaczej gra nie działa, misje się freezuja, samochody nie jeżdżą na wstecznym itp
  • Odpowiedz
Ja mówię o czasach gdy gra była świeża a nie 2004


@sluchaj_synek: ok miałem na myśli 2002, grałem w premierę.
Już mi się lata jebią, ale o-zone ze swoim dragostea din tei jest moim punktem odniesienia xD
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Zegar tyka, wskazówka się nie cofa. :) Kurde kiedyś te gry miały w sobie magię, dziś mi się nudzą po godzinie grania. Ostatnia gra, która mnie wciągnęła tak naprawdę porządnie to Mafia II.
  • Odpowiedz
@sluchaj_synek: oj tak xD
mafia 2 mnie już nie wciągnęła, bo chyba miałem za słabego kompa i nie grało się przyjemnie xD Ale to nawet lepiej bo zawsze to jakaś ciekawa gra w kolejce do ogrania. Czy to remake czy kiedyś oryginał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Polecam nadrobić. Jeśli grałeś w pierwszą część i Ci podeszła to dwójeczka również fajna. Jedynie krótka fabuła jest minusem a DLC są takimi zapychaczami bez klimatu. Trzecia część to nieporozumienie totalne, przeszedłem bo kupiłem ale gdybym mógł cofnąć czas to bym jej nie kupił nawet za 10zł, już wolę w tetrisa popykać na telefonie. :)
Co do słabej wydajności w Mafii II to na piracie mi słabo chodziła, a oryginał
  • Odpowiedz