Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RabarbarDwurolexowy: jako survi słaba. Green Hell o wiele lepsze. Long Dark także polecam , genialny klimat mroźnej północy z tematem zagłady w tle. Raft to taka odstresowująca gierka z brakiem realizmu. W the long dark trzeba dbać chcoaiżby o suszenie ubrań czy o zapach tychże bo możesz skończyć jako uczta dla wilków.
@Kick_Ass: long dark dla mnie za trudna/stresująca,w iem ze można to spokojnie ogarnąć robiąc wedle poradnika na YT, ale ja wolę takie Among Trees(wczesna Alfa, sporo jeszcze brakuje), gdzie jest klimat i grafika jak w Long Dark, tylko jest lato, nie ma stresu(chyba można niedźwiedzia spotkać najwyżej), można sobie oglądać serial na drugim monitorze i robić błędy w grze, bez strachu że zaraz padniemy.
The Forest grałem, ta mi się podobała,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RabarbarDwurolexowy: noo przy TLD nie raz mi włosy dęba staneły jak wilk gdzies wyskoczył. Mega gierka,warta każdych pieniędzy. Z onlinowych gierek z elementami survi to polecam...fallouta 76. Po roku od premiery jest bardzo dobrze. Fajny też no man sky. Ja nie lubie multiplayerowych gierek chyba że z ziomeczkami to wtedy astroneer wchodzi ideolo. Polecam też subnautice. To jest najlepszy odstresowywacz w jaki grałem, dźwięki podwodengo śwoata uspokajają jak mało co( no
@Kick_Ass: właśnie przegapiłem subnauticę bo chyba była za darmo w epicu, a dużo ludzi mówi że super, lekka, a ciekawa, F76 Mam, gram okresowo, strasznie mnie drażni że zmarnowali częściowo potencjał, trochę zabłądzili na poczatku i to trzymanie się starego silnika... ale lubię sobie czasem iść przez mapę, tak na pałę, znajdować nowe miejsca, czkam aż ogarną NPC do końca i znowu zainstaluję, lubię sobie bazę urządzać, ludzie są spoko, fani