Wpis z mikrobloga

ciężko mi przyznać bosakowi rację, bo to lekka hipokryzja ze strony kogoś kto był w ruchu narodowym. Jawnie faszystowskiej organizacji


@KaktusowyLas20: ludzie to są nieźle posrani. Jak ktoś kogo nie lubią napisze prawdę, to nie mogą mu przyznać rację....bo go nie lubią ¯\_(ツ)_/¯

ale nadal jest faszolem.


@Xizor: a gdzieś to neguje?
  • Odpowiedz
Jawnie faszystowskiej organizacji


@KaktusowyLas20: gdzie masz tą jawność?
@technojezus: komunizm w SAMYCH CHINACH zabił więcej ludzi niż cała 2 wojna światowa. Takie julki jak ta ze screena powinny być odsyłane na lekcje historii, bo może ona nie jest świadoma, jak wiele ludzi ginęło m.in. z głodu i wycieńczenia przez ten sierp i młot
  • Odpowiedz
@marv0oo: jeśli masz jakieś wątpliwości, to chyba nie mamy o czym rozmawiać. Wystarczy obejrzeć sobie parę wywiadów z panami którzy reprezentują ten twór + trochę pomyśleć.
Pewnie że żaden z nich ci nie powie wprost że jest faszystą, ale to po prostu widać.
  • Odpowiedz
komunizm w SAMYCH CHINACH zabił więcej ludzi niż cała 2 wojna światowa


@marv0oo: ale ja to wiem i tylko debil broni komunizmu, czy stawia go poniżej nazimu/faszyzmu.

To nie jest Julka tylko członkini Zarządu Okręgu razem Kraków xD
  • Odpowiedz
jeśli masz jakieś wątpliwości, to chyba nie mamy o czym rozmawiać.


@KaktusowyLas20: dobra, skończ z tą gatkom, bo czekam na dowód tej JAWNOŚCI. Bo jeśli jest jawne, to powinieneś na luzie znaleźć jakieś zdjęcia ze swastykami czy innymi tego typu rzeczami.
Więc czekam
  • Odpowiedz
To nie jest Julka tylko członkini Zarządu Okręgu razem Kraków xD


@technojezus: jedno nie wyklucza drugiego. Nawet powiem więcej - Rakłem ma masę takich julek w swoich strukturach. Młode SLD również.
  • Odpowiedz
@marv0oo: ale widać, że się zesrała, bo od razu skasowała symbol, a potem zaczęła płakać tweetami i pisać klasycznie dla lewicy ,,komunizm w cale nie jest zły, to co innego'' itp
  • Odpowiedz
jeżeli nie jesteś w stanie połączyć pewnych faktów i dojść do tego samemu, to ja już ci nie pomogę.


@KaktusowyLas20: jeżeli nie wiesz co to znaczy jawność, to się doedukuj, a nie obrażasz kogoś za swoje błędy. Eluwa
  • Odpowiedz