Wpis z mikrobloga

#motoryzacja Mirki, co sądzicie o Fiacie Idea ? Małe auto dla żony 2 +2 . Myślę czy nie wymienić Agile A na Idea. (Agila przejeżdża rocznie z 3k km) Chyba że Fusion bądź Meriva są większe ?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asffaf: wielkościowo w porównaniu do tamtych pewnie podobnie. Idea jest spoko, bo można tanio dostać (bo mało popularne), a jest tanie w utrzymaniu (pokrewieństwo z Punto).
  • Odpowiedz
@asffaf: idea to bardzo ciekawy samochod, jest w srodku zaskakujaco przestronny, choc na to nie wyglada z zewnątrz. Tani w utrzymaniu i bezawaryjny. Dobrze znosi LPG chociaz przy twoich przebiegach pewnie go nie potrzebujesz. Kolega ma na taxi i kreci tym ogromne przebiegi juz ze 2 lata.
  • Odpowiedz
@asffaf: kurde nie wiem, to taki kolega z pracy ze nawet nie wiem jak sie nazywa xD ale widze go na miescie regularnie, czasem sie pogada z d--y. Na pewno benzynke bo ma w lpg.
Tam sa 1.2 z punto 2, ktore mialem jako dostawca pizzy i robilem nim 200km dziennie po miescie przez poltora roku i nie bylo zadnych problemow, glownie ekspoatacja. Regenerowalem rozrusznik i alternator no ale auto
  • Odpowiedz
m jak sie nazywa xD ale widze go na miescie regularnie, czasem sie pogada z d--y. Na pewno benzynke bo ma w lpg.

Tam sa 1.2 z punto 2, ktore mialem jako dostawca pizzy i robilem nim 200km dziennie po miescie przez poltora roku i nie bylo zadnych problemow, glownie ekspoatacja. Regenerowalem rozrusznik i alternator no ale auto mialo wtedy 13 lat a u mnie lekko nie mialo, jakies 40 odpalan dziennie.
  • Odpowiedz